7/24 Destek +90 538 211 45 67
istanbul tekne kiralama

İstanbul Tekne Kiralama

Dünyanın sayılı manzarasına sahip ve istanbul tekne kiralama organizasyonunun en yoğun olduğu şehirlerdendir İstanbul. 2 saatlik tekne kiralama ve daha üstü seçeneklerimiz bulunmaktadır. 10 larca tekne modelimizden 2-3-4 ve günlük tekne kiralayabilirsiniz. Bebek, Haliç, Beşiktaş ve marina larımızdan kaptanlı tekne modellerimiz ile özel tekne kiralayabilirsiniz. Fiyatlarımız saatlik 1500 tl den başlamaktadır. Unutmayın özellikle yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı rezervasyon yapmanızda fayda vardır. İstanbul tekne kiralama için başlangıç lokasyonumuz ya haliç yada Karaköy olmaktadır. Sizlere konum göndererek hangi bölgeye yakınsanız kalkışımızı oradan yapmaktayız.

WhatsApp üzerinden rezervasyon yaptırmak için +905324530363 nolu numaraya tıklamanız yeterlidir. Ya da bizleri +905324530363 nolu telefondan direk arayarak rezervasyon yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

İster misafirleriniz ile İstanbul Boğazında gezebilir isterseniz misafirleriniz için tur düzenleyebiliriz. Sadece size özel hizmet edecek olan teknelerimiz sizleri marinadan almakta ve masmavi suların içerisinde boğazın güzelliklerine doğru devam etmektedir. Tekne modellerimiz sizlerin zevkine göre düzenlenmiş ve seçeneklerimizden size uygun olan teknelerimizi seçebilirsiniz. Kişi sayısına göre modellerimiz değişmektedir. Lüks modellerimiz ile de kendinizi ödüllendirebilir isterseniz de iş yemeklerinizi toplantılarınızı teknelerimizde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sebeple istanbul tekne kiralama seçeneği size istanbulun en yoğun olduğu anlarda bile sakin ve huzurlu bir tur fırsatı sunmaktadır.

İstanbul Tekne Kiralama Fiyatları Hakkında

  • 1 Saatlik tekne kiralama başlangıç fiyatımız 500 TL dir.
  • 2 Saatlik tekne kiralama fiyatımız: 1000 TL dir.
istanbulda tekne kiralama
istanbulda tekne kiralama

İstanbul denince ilk akla gelenlerin başında tarih ve masmavi deniz gelir. Masmavi demek pek yetmez İstanbul’un denizlerine. Bir yanını Karadeniz diğer yanını Marmara denizinin sardığı ve en önemlisi bu iki denizi birleştiren su yolu Boğazın Asya ve Avrupa kıtalarını birbirinden ayırması onu dünya ölçeğinde benzersiz kılar. Boğaziçi bu ticari, siyasi, ulaşım açısından emsalsiz suyolunun dünya çapında bilinen adıdır. Boğaziçi veya Bosphorus önemli özelliklerinin yanı sıra İstanbul’u dünyanın en güzel yerlerinden biri yapar. İstanbul’un mavi sularında Boğaziçi kadar diğer emsalsiz bir yer daha vardır. Prenses Adaları. İstanbul’un Asya yakasının hemen açıklarında bir dizi emsalsiz adalar zinciridir Prenses Adaları ya da günlük kısa ismi ile Adalar.

İstanbul tekne kiralama şehrin bu maviliğini ve şehrin o mavilikler içinden görünümünü keşfetmek, yaşamak için en kolay yoldur. İstanbul kiralık tekne  olanaklarının oldukça çok olduğu bir kenttir. İstanbul tekne kiralama sizlere çok çeşitli tonaj ve çeşitte ve ihtiyacınız uyan bir tekne bulmada büyük olanaklar sağlar. İstanbulda tekne kiralama olanakları içinde Deniz taksisi, kiralık yolcu motorlar, motoryatlar, klasik yatlar ve yelkenli tekneler dahil oldukça geniş yelpazede seçenekler sunmaktadır. İster boğazı gezmek isteyen bir İstanbullu olun, ister İstanbul’u ziyaret ederken boğazı da keşfetmek isteyen bir ziyaretçi ve tabii ki yabancı turist veya iş, bilim, kültür alanındaki faaliyetler için İstanbul da bulunan yabancı olun size Boğazı ve Adaları ziyaret etme fırsatını sunan bir kiralık tekne kolayca bulunabilir. Çok sayıda denizcilik ve turizm organizasyon firması bu konuda hizmet vermektedir. Bu ayrıca günümüzde ciddi boyutta bir ekonomik faaliyet alanı olmuştur.

İstanbul tekne kiralama için atılacak adımlar da basittir. Her şeyden önce İstanbul tekne kiralama yapılan yerler İstanbul’u yerleşiminin tam olarak içindedir. Kiralık tekneler çoğunlukla Boğazın minik koylarında veya rüzgar korunaklı sahillerinde demirlidir ya da çok işleyen ve ulaşımı kolay iskelelere oldukça yakın pozisyondadırlar. Bu özellikler için nerede ise bir şekilde sahile inin ve kiralayın diyecek kadar kolaylık sağlar.

İstanbulda Tekne Kiralama Hakkında Bilgiler

Boğazdaki turlarımız için en çok kullanılan ve bilinen yat limanı ve demirleme alanları içinde tüm büyük iskelelerin yanı sıra Avrupa yakasında Yeşilköy, Ataköy, Haliç, Kabataş, Beşiktaş, Ortaköy, Arnavutköy, Bebek, İstinye, Yeniköy, Tarabya, Büyükdere ve Sarıyer sayılabilir. Asya yakasında ise Beykoz, Paşabahçe, Beylerbeyi, Üsküdar, Kadıköy, Fenerbahçe koyu, Bostancı, Kartal ve Pendik oldukça önemli iskele, tekne bağlama yeri ve yat limanları olarak sayılabilinir.  Kısacası İstanbul tekne kiralama için sadece sahile inmeniz ve etrafınıza bakınmanız benzetmesi yukarıdaki listeden anlaşılacağı üzere doğru bir benzetimdir. İstanbul tekne kiralama kolaydır. Sadece siz ne istiyorsunuz, ne için tekne kiralayacaksınız buna karar verin.

İstanbul tekne kiralama kararında en önemli kriterler tekne kiralama süresi ve kaç kişilik, hangi boy ve konfor beklentilerinde olduğunuz konularıdır. Tekne kiralama diğer şehirlerimizde pek görülmeyen saatlik tekne kiralamadan, günlük ve uzun süreli tur kiralamaları şeklinde çeşitlenmektedir.

istanbul tekne kiralama modeller
istanbul tekne kiralama modeller

İstanbul tekne kiralama saatlik turlar için kabul edilen en kısa süre 2 saat olarak belirlenmiştir. Bu size iki boğaz köprüsü arasında kısa ama keyifli bir tur olanağı sağlar. Ancak bilinir ki tüm boğazı duraksamadan da olsa turlamak için en az 4 saat kiralamaya ihtiyaç duyarsınız.  Ücret farkını verdiğiniz sürece dilediğiniz kadar kiralama yapabilirsiniz.

İstanbul tekne kiralama için günlük turları da tercih edebilirsiniz. Genelde sabah 10 akşamüstü 6 saatleri atasında düzenlenen bu günlük boğazda tekne kiralama turlarında boğazda kahvaltı etme ve öğle hatta akşam yemeği yeme şansınız olacaktır. Mevsimine göre siz, aileniz veya grubunuz uygun noktalarda denize girebilir, güneşlenebilir, balık tutabilirsiniz.  Sadece Boğaziçi’ni değil Adaların koylarına da uğrar isterseniz demir atarak buraların keyfini yaşayabilirsiniz.

Uzun süreli kiralama ise sizlere çok geniş bir seçenek ve konfor olanakları sunar. Dileğinize göre Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz’e uzana tur düzenleyebilir hatta Yunan adalarına dahi uğrayabilirsiniz.

Kiralamanız için bin bir sebebiniz olabilir. En çok İstanbul tekne kiralama talepleri, boğazın serinliğinde stres atmak bir demli çay veya kahve içmek ile başlayan ve teknede kahvaltı, akşam yemeği, evlilik teklifleri, doğum günü kutlamaları, bekarlığa veda, balık tutma, yüzme, İstanbul’u tanıtım programları düğün ve nişanlar kurumsal toplantılar gibi çok çeşitli olabilir. Bir diğer sayfamız olan Göcek kiralık tekne için sayfamıza bakabilirsiniz. Türkçe Haliç olarak da bilinen altın boynuz, İstanbul’un Avrupa tarafını bölen doğal bir liman ve haliçtir. Altın boynuz kıyıları boyunca tarihi ve kültürel yer işaretlerini keşfedebilen kayıklar ve yatçılar için popüler bir yer. İstanbul’da altın boynuzu keşfetmek için özel yat tüzüğü sunan birkaç motor yat turu şirketi var. Bu turlar genellikle İstanbul’un tarihi ve kültürü hakkında bilgi verebilecek ve konukların güvenliğini sağlayabilen bir kaptan ve mürettebat içerir. Altın boynuzun tipik bir motor yat turu, altın boynuzu kapsayan ve şehrin silüetinin çarpıcı manzaralarını sunan Galata Köprüsü’nde başlayabilir. Oradan, tur Rumeli Kalesi, Kızlık Kulesi ve Topkapi Sarayı gibi yer işaretlerini ziyaret edebilir. Altın boynuzun motor yat turunun en önemli olaylarından biri, İstanbul’un Balat’ın renkli evleri ve Fener’in eski ahşap evleri de dahil olmak üzere sudan tarihi mahallelerini görme fırsatıdır. Gezi ek olarak, Altın Boynuzun motor yat turları genellikle yüzme ve güneşlenme için durakların yanı sıra yatta geleneksel Türk mutfağı ve eğlencenin tadını çıkarma fırsatlarını içerir. Tarih, kültürle veya sadece suda rahatlatıcı olsun, Altın Boynuzun motor yat turu, İstanbul’u deneyimlemek için eşsiz ve unutulmaz bir yoldur.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *