7/24 Destek +90 538 211 45 67
Göcek Kiralık Tekne

Göcek Kiralık Tekne

Türkiye’ de en popüler bölgelerden olan Göcek kiralık tekne rezervasyonu çok önemlidir. Gün boyu tekne turları yaparken 2 saatlik, 4 saatlik yada daha fazlası için özel tekne kiralayabilirsiniz. Göcek 2 saatlik tekne fiyatları tekne modelleri ve kiralayacağınız saate göre değişiklik göstermektedir. Ortalama göcek tekne modelleri 2 saat için 5000-8000 tl den başlamaktadır. Erken rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Marinalarımızdan tekne modellerine ulaşabilirsiniz.

WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için +905324530363 nolu numaraya tıklayabilirsiniz.
Ya da bizleri +90 532 453 03 63‘ ten arayarak direk rezervasyon yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’de tekne tatili denildiği zaman akla ilk gelen bölge muhtemelen Göcek’tir. Yemyeşil ormanların Turkuvaz sularla beraber muhteşem manzaralar çizdiği bir yer. Koyları, doğası ve turistik tesis imkanlarıyla dünyanın en iyi yelken destinasyonu sayılan bir cennet. Filomuzun Göcek kiralık tekne bölümünden size uygun tekne modelini seçip bu muhteşem manzaralar içinde eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Göcek içerisinde barındırdığı güzellikleriyle dünyanın her yerinden ziyaretçileri kendisine hayran bırakıyor. Likya dönemine ait tarihi kalıntıları, yamaçlara oyulmuş kaya mezarlarını koylarda görebilirsiniz. Fethiye, Marmaris ve Bodrum’un hemen hemen merkezi sayılacak coğrafi konumu sayesinde denizcilerin ilk uğrak yeri olarak dikkat çekiyor. Hırvatistan, Yunanistan gibi diğer deniz turizmi bölgelerine göre üstünlük sağlayan en önemli özelliği koylarının yapısı. Koylar doğal şartlara karşı korunaklı. Hemen hemen her koyda restaurant, temiz su ve elektrik gibi hizmetlere ulaşmak mümkün. Denizler adeta doğal bir havuz niteliğinde. Bütün bu unsurların yanında Mart ayından Ekim sonuna kadar uzanan uzun sezon dönemi de bölgeyi popüler hale getiriyor. Kiralık tekne arayan deniz severlerin internet üzerinde arama yaparken en çok yazdığı cümle Göcek kiralık tekne diyebiliriz.

Göcek Kiralık Tekne Modelleri
Göcek Kiralık Tekne Modelleri

Göcek Kiralık Tekne – Göcek Marinaları

Göcek otel turizminin yanı sıra yat turizminin ağırlıklı olduğu bir bölge olmasından dolayı, marina sektörünün ihtiyaçlarına en profesyonel şekilde cevap verebilecek dünya standartlarında tesislere ve marinalara sahiptir. Türkiye’de bulunan marinaların en lükslerinden dört tanesi burada bulunmaktadır. D Marin Marina’da karada 180, denizde 365 kadar tekne konaklayabilmektedir. Ayrıca diğer marinalarda olduğu gibi birçok kiralama ve broker ofisi bulunmaktadır. 150 adet tekne kapasitesine sahip Göcek Belediye Marina beton ve ahşap iskeleye sahiptir. Günlük tur yapan guletler genellikle burada bağlı bulunmaktadır. Marintürk Göcek Village Port Büngüş koyunda yer almaktadır. Belde merkezine 5, Dalaman Havaalanı’na ise 20 dk uzaklıktadır.

Club Marina Göcek de merkeze oldukça yakın olup 5 dakikalık mesafededir. İmkan ve tesisleriyle mükemmel bir dinlenme ve turizm merkezidir. 1990 yılında kurulan marina Türkiye’nin ilk doğal ve özel marinasıdır. Göcek kiralık tekne seçiminde bulunan misafirlerimiz için uygun bir uğrak yeri olacaktır.

Skopea ve D Marin marinalar en korunaklı marinalar arasında yer almaktadır. Etrafı yemyeşil çam ormanlarıyla kaplıdır. İçerisinde lüks restaurant ve konaklama tesisleri sayesinde gözde marinalar arasında yer almaktadır. Marintürk Göcek Exclusive Marina’da ise beldenin tek doğal kumsalı yer almaktadır. Üstü kapalı yüzer iskelede tekne sahipleri ve kiracıları huzurlu zaman geçirebilir ve deniz üzerinde yer alan cafe-bistrolardan yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Kara park, çekme-atma gibi servisler de bulunmaktadır. Tekne karaya kaldırma, zehirli boyama vb bakımları marina içerisindeki geniş kara bölgesinde yapılabilmektedir. Bütün bu saydığımız marinalarda elektrik, su, yakıt, park alanı ve restaurant gibi birçok alanda hizmet verecek tesis ve imkanlar bulunmaktadır.

Göcek Kiralık Tekne – Göcek Koyları ve Destinasyonları

Göcek, birçok koy ve adayla bezenmiş muhteşem bir tekne turizmi destinasyonudur. Dalaman Havaalanı’ndan sadece 20 dakika uzaklıktaki marinaları ile tercih sebebidir. Koylar ise marinalara oldukça yakındır. 30 dakika gibi bir seyirle muhteşem koylara ve güzelliklere ulaşmak mümkündür.

Yassıca Adaları irili ufaklı birçok adaların yan yana bulunmasıyla oluşmuştur. Herhangi bir tesis yoktur ve tamamen doğal olarak korunmuş haldedir. Çam ağaçlarıyla kaplı her bir adaya yüzerek bile ulaşabilirsiniz.

Bedir Rahmi Koyu ise adını ünlü ressam Bedir Rahmi’den alıyor. 1974 yılında bölgeyi ziyaret eden Bedir Rahmi, kaya üzerine bir balık resmi çizer. O günden sonra koy büyük ün kazanır ve teknelerin vazgeçilmez uğrak yeri olur. Oldukça şirin olan koy, zeytin ağaçları kaplıdır. İçerisinde bulunan ahşap iskelenin sonunda ise küçük bir restoran yer alıyor. Eşsiz Akdeniz mutfağı ve deniz ürünlerinin lezzetine burada ulaşabilirsiniz. Göcek kiralık tekne tercihinde bulunan misafirlerimiz bu koya uğramadan tatillerini bitirmesinler.

Kleopatra koyunda ise Bizans manastır kalıntıları bulunuyor. Koyun yaslandığı tepeye çıkarsanız antik kalıntılar arasında yarım saatlik güzel bir doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Tersane Adası ise Göcek’te bulunan adaların en büyüğü. Osmanlı dönemine ait tarihi kalıntıların olduğu koy doğal güzellikleriyle oldukça dikkat çekici. Bizans döneminde denizcilerin sığınak olarak kullandığı koy sakinleri, ünlü Lozan Antlaşması’nın gereği ile adayı terk edip Yunanistan’a göç etmişlerdir.

Göbün Koyu ise koylara Fethiye tarafından gelindiğinde hemen solda içeride yer alıyor. En popüler uğrak yerlerinden bir tanesi. Üç tarafı çevrili koy doğa şartlarına karşı tamamen korunaklı halde. Kötü havalarda denizcilerin sığınma yeri. Yelkenli ve katamaranlar için ahşap iskelesi bulunan koya daha büyük teknelerin girmesi mümkün değil. Restoranda yemeğinizi yedikten sonra masmavi denizde yüzebilir ve dalış yapabilirsiniz. Koyda berber hizmeti bile var. Elektrik ve temiz su hizmetlerine ulaşmak mümkün. Göcek kiralık tekne için Göbün koyundan çıkışta hemen karşısında Sarsala koyu bulunmakta. Dağa paralel olarak uzanan ahşap iskelenin hemen üstünde restoran bulunuyor. Yamaca yaslanmış restoran muhteşem bir koy manzarasına sahip. Yazın sabaha kadar isterseniz restoranda dostlarınız veya aileniz ile eğlenebilirsiniz. Karayolu ile de ulaşılması mümkün olan koydan havaalanına gitmek için taksi bile çağırabilirsiniz.

Göcek’e Ulaşım

Göcek, Dalaman Havalanı’na sadece on beş dakika uzaklıkta. Dalaman Havaalanı’ndan Avrupa’nın birçok şehrine direk uçuşlar bulunuyor. Bu sayede bölge yabancı turistler açısından da oldukça popüler bir turizm destinasyonu. Tekne ile seyir açısından bakarsak, Göcek, Fethiye’ye bir buçuk saat uzaklıkta. Dilerseniz Fethiye’den tekne kiralayıp Göcek’e doğru yelken açabilirsiniz. Uzman kadromuz sizlere en uygun tekneyi sunacaktır. Turdan önce veya tur sırasında her türlü talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Muhteşem bir Göcek tekne kiralama tatili için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Başka bir aktivitemiz olan Bodrum kiralık tekne için sayfamıza bakabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Fırsatı 2021

Göcek koyları dünyanın en popüler koyları arasındadır. Kiralık özel tekne modelleri Göcek lokasyonunda çok hızlı dolmaktadır. Sizler de özellikle kiralık tekne için Göcek bölgesine geliyorsanız mutlaka yoğun sezonda boşta kalmamanız için bizimle iltişime geçiniz. Çünkü özellikle tatil dönemleri ve bayramlar tekne kiralama için çok yoğun olmaktadır. Hem bulmakta zorlanabilirsiniz, hem de fiyatları yüksek kalacağından kiralık tekne bulmanız zorlaşacaktır. Göcek kiralık tekne için kaptanlarımız size koyları ve özel gezi rotalarımızı sunacaktır.

Özel Günler İçin Tekne Kiralama

İsteseniz doğum günü isterseniz aileniz ile Göcek koylarında gezebilirsiniz. Kaptanımızın da sizleri yönlendirmesi ile denize gireceğiniz lokasyonlarda sizler için özel olarak seçilecektir. Kiralık tekne modelleri boyut ve saatlerine göre farklıdır. 2 saatlik kiralık tekne ile 4 saatlik kiralık tekne fiyatı aynı olmamaktadır. Tekne modellerimiz model yıllarına göre de farklı fiyatlara sunulmaktadır. Kiralık tekne için Göcek lokasyonunda acentemize gelebilirsiniz. Ya da telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz. Göcek Türkiye ve dünyanın en önemli yelken destinasyonlarından biridir. Sayısız koyları ve bu koyların eşsiz güzellikleri ile yerli ve yabancı birçok deniz severi ağırlamaktadır. Koylarda bağlanma, geceleme ve yeme içme servisi sunan küçük çaplı marinalar veya restoranlar bulunmaktadır. Teknede yemek pişirmekle uğraşmak yerine hemen hemen her koyda yemeğinizi yiyebilirsiniz. Ayrıca bu işletmeler elektrik ve temiz su desteği de sağlamaktadırlar. Yüksek sezonda yer bulmak zordur. O nedenle gitmeden önce müsaitlik sormak ve yer ayırtmak önemlidir.

Bu tür yerlere girmek istemez ve insanlardan uzak sakin bir mavi tur deneyimi yaşamak isterseniz diğer koylara kıçtan kara yaparak bağlanabilirsiniz. Tecrübeniz yok ise kaptanlı turlarınızda kaptanlarımız sizleri güvenle koylara ulaştıracaktır. Göcek kiralık tekne alternatifleri içinde gulet, katamaran, yelkenli ve motor yat seçenekleri bulunmaktadır. Her bütçeye ve tarihe uygun tekne modeli için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizlere tarih ve talebinize uygun olarak müsait tekme listesini göndereceğiz. İstediğiniz tekneyi opsiyonlayacak veya rezerve edeceğiz. Göcek kiralık tekne modelleri normalde haftalık kiralanmaktadır. Günlük kiralama müsaitliğe veya son dakika uygunluğa bağlıdır.