7/24 Destek +90 538 211 45 67
volos kiralık yelkenli

Volos Kiralık Yelkenli

Yunanistan’ın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Volos, tarihi bir yapıya ve liman kenti olmasıyla ilgi topluyor. Antik Magnesia bölgesinde bulunan bu şehri keşfetmenin en keyifli hali ise yelkenli tekneler. Volos kiralık yelkenli tekne turlarını tercih ederek hem denizin hem de şehrin keyfini çıkartabilirsiniz. Volos’ta kendinizi rüzgâra bırakmaya hazır olun. Şehrin her noktasını seyrederek keşfedebileceğiniz Volos’ta Antik mimariye sahip tüm yapıları uzaktan görme fırsatına da sahip olacaksınız. Büyük bir görsel sunan şehir, geçmişin izleri ile Volos’u daha da eşsiz kılıyor. Eski yerleşim alanları ile modern mimarinin bir arada yer aldığı şehrin güzelliği sadece bununla da kısıtlı değil. Yunanistan’ın en eski yerleşim alanı olma özelliğine sahip olan şehir aynı zamanda da bir liman şehri. Bu yüzden Volos kiralık yelkenli tekne hizmetleri ile şehrin görsel şölenine denizden de tanıklık edebileceksiniz.

Mevsim fark etmeksizin yılın her anında ayrı güzelliğe sahip olan Volos, müzeler, katedral ve birçok tarihi yapıya da ev sahipliği yapıyor. İster tur eşliğinde isterseniz de bireysel olarak gezin, Volos’ta yapabileceğiniz etkinliklere dair birkaç öneride bulunmak isteriz. İlk olarak benzeri çok az yerde bulunan Entomoloji Müzesi’ne ev sahipliği yapan Volos’ta birbirinden farklı böcekleri, kelebekleri ve yusufçuk kuşlarını görmeniz mümkün. Bunun yanı sıra St. Nicholas Metropolitan Katedrali’nin de yer aldığı şehirde, dini ve tarihi yapı özelliklerini göreceksiniz.

Volos kiralık yelkenli
Volos kiralık yelkenli

Volos Kiralık Yelkenli Turu ile Şehrin Keyfini Çıkarın

Tüm yılın yorgunluğunu atmanın en eğlenceli ve keyifli hali şüphesiz tatildir. Hele bir de mavi bir tura çıkıldıysa yüksek verimlilikle geri döneceğiniz kesin. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan mavi turlar hem tatil yapmayı hem de yeni yerler görmenizi garantiliyor. Mavi denizi, beyaz evleri ve eşsiz yemekleri ile herkesin mutlaka görmesi gereken yerlerden olan Yunanistan, aynı zamanda kiralık yelkenli tekne hizmetleri ile de misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor. Hem tatil yapıp hem de gezebileceğiniz noktalardan olan Volos kiralık yelkenli tekne ile şehri denizden seyretme olanağı da sağlıyor. Kapsamlı marina hizmeti sağlayan Volos limanında ticari nakliye, yatlar ve kargo gemileri bir arada yer alıyor. 133 yelkenli yat ve 60 metreye kadar yat kapasitesine sahip olan Volos marinası yatçılara demirleme imkânının yanı sıra elektrik, içme suyu, duş ve güvenlik hizmeti de sunmakta. Ayrıca limanda yelkenli kiralama işlemi yapacağınız firmalar da yer almaktadır.

Volos ve Eğlence Hayatı

Yunanistan’a olan yakın konumu ile dikkat çeken Volos, aynı zamanda deniz yolu ile seyahat etmek isteyenlere de birçok imkân sağlıyor. Oldukça geniş bir marinaya sahip olması ile Volos aynı zamanda marina içerisinde yer alan ATM, wi-fi, elektrik, bezin istasyonu, tuvalet, banyo, restoran ve marketleri ile seyahat severlerin günlük ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamasına da yardımcı oluyor. Marina sayısız kiralık veya özel tekneye ev sahipliği yapıyor. Volos kiralık yelkenli tekne hizmeti de alabileceğiniz bu marinaya, Yunanistan şehir merkezinden 10 dakikada varabilir, kolaylıkla kiralama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Unutulmaz bir mavi tur heyecanı yaşayacağınız tekne turları hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek. Dünyanın en önemli ve en kolay tekne kiralama noktalarından olan Volos’ta ihtiyacınıza yönelik kiralık yelkenli bulma imkânına da sahip olacaksınız. Yemyeşil doğası, eşsiz koy ve körfez ayağı ile ziyaretçilerinin keyifli bir tatil yapmasını sağlayan Volos’ta tatil yapmadan önce mutlaka rezervasyon yaptırmalı, şehrin her noktasının keyfini çıkarmalısınız. Volos kiralık katamaran ile deniz üzerinde daha fazla konfor ve yaşam alanı. Kiralık yelkenli tekneler kanunen gerekli olan tüm güvenlik donanımlarına sahiptir. Ayrıca kiralık yelkenli tekne ticari lisanslarına sahiptir. Check in günü marinadaki ekibimiz kiralık yelkenli tekneyi sizlere eksiksiz tanıtacak ve teslim edecektir. Volos kiralık yelkenli tekne seyriniz sırasında bizlere her konuda destek için ulaşabilirsiniz.