7/24 Destek +90 538 211 45 67
bodrum kiralık motoryat

Bodrum Kiralık Motoryat

Her bütçeye uygun Bodrum kiralık motoryat modellerimiz ile Bodrum’un güzelliklerini keşfedin. Bodrum, Ege Denizi’nin muhteşem maviliği ile yemyeşil doğasının buluştuğu, dünyaca ünlü tatil merkezlerinden biridir. Birbirinden güzel koyları, plajları, beyaz badanalı, çivit mavi kapılı evleri ve eski çağlardan günümüze ulaşmış tarihi yapıları ile görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Bu muhteşem güzellikleri denizden seyretmenin keyfi ayrıdır. Bu keyfi yaşamak, mavi tura çıkmak, Yunan Adaları’na gitmek isteyenlere turizm ve yatçılık firmaları Bodrum kiralık motoryat hizmeti vermektedir.

Bodrum kiralık motoryat ile denize açılarak, kara ulaşımı olmayan gizli koyları, adaları, su altı cennetlerini keşfetmek aynı zamanda açık denizde yüzmenin keyfini çıkarmak mümkündür. Muhteşem manzara eşliğinde huzur dolu saatler geçirmek, dostlarla doyasıya sohbet ederek yatta hizmet veren usta aşçıların lezzetli yemeklerini yemek, doyasıya güneşlenmek ve yüzmek Bodrum kiralık motoryat tercih edenlerin vazgeçilmezleridir.

Bodrum Kiralık Motoryat Tercih Nedenleri

Tatilini otel konforunda geçirirken gözlerden uzak olmak, yabancılarla aynı ortamı paylaşmak yerine kendi özel dünyasında ya da yakın ilişkide olduğu grubu ile geçirmek isteyenler için motoryat tatili en ideal seçenektir. Tabi ki deniz tutkunları için tartışmasız tek seçenektir. Özellikle delüks standartları tercih eden prestij sahibi kişiler, yat kiralayarak ya da satın alarak Mavi tura çıkmaktadırlar. Dünyaca ünlü zenginler genellikle Fransa’ da Monaco ve Nice, İtalya da Sardunya ve Capri Adaları, Yunanistan’nın Mykonos ve Santorini koyları ve Türkiye’de Bodrum Yarımadası’nı lüks motoryat gezilerinin rotalarına eklemektedirler. Ülkemizde de Bodrum ve çevresinde Bodrum kiralık motoryat tatili yoğun talep görmektedir.

Kiralık motoryat lar konforlu, rahat, modern tasarımlı iç ve dış mekanları ile delüks tatil imkanı yanı sıra daha ekonomik standartlarda motoryat seçenekleri de bulunmaktadır. Bu yüzden sadece zengin kesimin değil orta düzeyde kazanca sahip kişi ve gruplarında tercih ettiği bir tatil fırsatı sunmaktadırlar. Tatil süresi kısıtlı olan kişilerde tatillerinde birçok yer gezmek için kiralık motoryat tercih etmektedirler. Gulet ve yelkenli teknelere göre motoryatların daha hızlı olması tekne gezilerinde motoryatları ön plana çıkarmaktadır.

Bodrum kiralık motoryat
Bodrum kiralık motoryat

Hem huzurlu bir deniz tatili yapmak hem de işlerini uzaktan yürütmek isteyenler içinde Bodrum kiralık motoryat hizmeti almak çok daha avantajlıdır. Motoryatlarda internet bağlantısının ve GSM donanımının olması bu olanağı sağlamaktadır. Bir yandan işlerini takip ederken molalarında denize atlamak ve doyasıya yüzmek gibi bir tatil başka nasıl olabilir ki? Bodrum’da bulunan Yat Limanları, çağdaş ve Uluslar arası standartlarda hizmet veren marinalardır. Yat turizminin merkezi olarak kabul gören Bodrum, yat limanlarının temizliği, deniz seyahati ihtiyaçlarına hizmet vermeleri, her türlü alışveriş, yakıt imkanı sunmaları ile yabancı bandralı yatlara da hizmet vermektedirler.  Bodrum yat limanlarının Yunan adalarına yakın olması, Rhodes, Symi, Patmos, Kos, Leros, Mykonos ve Santorini Adalarını da içeren mavi turlar için en fazla tercih edilen merkez durumundadır.

Deniz tatilinde motoryatların daha çok tercih edilmesinin nedenleri arasında yelkenlilerden hızlı olmaları, kısa sürede daha fazla yer görme imkanı sunmaları, daha geniş olmaları, sarsıntı hissi vermemeleri yanı sıra deneyimli kaptan ve mürettebat bulunmasıdır. Bodrum kiralık motoryat larda kaptan ve mürettebat olması zorunludur. Kaptan ehliyeti olanlar ve kendileri dümene geçmek isteyenler yelkenli ve katamaran tercih etmek zorundadırlar. Kaptan ve mürettebat olması tabi ki çok daha fazla konfor demektir. Teknenin temizliği, yemek hazırlama, servis etme, güvenli bir rota takip etmek açısından motoryat kiralamak çok daha konforludur. Bodrum kiralık tekne yazımız ise günübirlik ve saatlik tekne arayan misafirlerimiz için gerekli bilgileri içermektedir.

Kiralık Motoryat – Motoryatların Avantajları

Kiralık motoryatlarda geniş güneşlenme terasları, alçaltılabilen yüzme platformları ve tam donanımlı mutfak alanları, geniş kamaralar, geniş iç ve dış oturma alanları bulunmaktadır. Manevra kabiliyetleri oldukça iyidir. Böylelikle koylara ve limanlara daha kolay yanaşmaktadır.  Olası tehlikeli durumlarda da güvenlik açısından daha avantajlıdırlar.

Alanında uzman mürettebatımız en güvenli ve mutlu şekilde tekne tatili geçirmeniz için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Aşçılarımız sizlere dünya mutfaklarının lezzetlerini sunarken, kaptanlarımız ise en iyi rotaları çizerek sizleri eşsiz güzelliklere ulaştıracaktır. Özellikle deniz tutma sorunu olanlar için Bodrum kiralık motoryat hizmetini öneriyoruz. Yelkenli teknelerde sağa sola sallanma, katamaranlarda öne arkaya sallanma sorunları yaşanırken motoryatlar da sarsıntı olmadan seyahat etmek mümkündür. Kiralık motoryat hizmeti almak için Bodrum merkezinde ve limanlarında seyahat acentelerinin ofislerine giderek rezervasyon yaptırmak mümkündür. Ayrıca bu firmalar ile internet siteleri üzerinden de iletişim kurulabilmektedir. Danışmanlık hizmeti de talep ederek kişi sayısına ve taleplere uygun en doğru motoryat seçimini yapmak da mümkündür.

Bodrum kiralık motoryat modelleri ile Türkiye’nin en lüks tatil beldesini denizden lüks şekilde keşfedin. Bodrum Gökova körfezi arasındaki koylarda lüks motoryat modelleri ile diğer tatilcilerden bambaşka bir tatil yaşayın.