7/24 Destek +90 538 211 45 67
Trawler Tekne Kiralama

Trawler Tekne Kiralama

Trawler tekne kiralama daha yeni bilinmekte olup son yıllarda oldukça popülerlik kazanmıştır. Özellikle mavi yolculuk severlerin lüks konsept ihtiyacına çözüm olmaktadır. Geniş yaşam alanı ve yapım tarzı ile oldukça rahat, ferah kullanım alanları ile ön plana çıkmaktadır. Trawler teknelerin yoğunluğunu Fethiye ve Göcek oluşturmaktadır. Trawler teknelerin en belirgin karakteristik özelliği ise güverte üzerinde bulunan master kabinidir. Bu belirgin özelliği ile trawler tekne misafirlerine ulaşım kolaylığı kabine giriş rahatlığı sağlamaktadır. Yaşlı ve engelli mavi yolculuk seven misafirler gönül rahatlığı ile trawler tekne kiralamalarında bulunabilirler. Sadece avantaj olarak kabin giriş çıkışı olmamaktadır. Özel yapım hidrolik merdiven ile misafirlerimiz bulundukları alandan denize iniş yapabilmektedirler. İşte bu lüks trawler tekne kiralama geleceğin en popüler mavi yolculuk deneyimini sizlere yaşatmış olacaktır. Çocuklarında merdiven kullanımı ile denize inmesi ve çıkması oldukça keyifli ve rahat bir yüzme imkanı sağlayacaktır. Aynı zamanda oldukça güvenilir bir deniz yolculuğunda bulunmuş olacaksınız.

Trawler Tekne Kiralama ve Avantajları

Trawler tipi teknelerin diğer avantajlarına geçecek olursak, diğer en belirgin özelliği ise flybridge diye tabir ettiğimiz alanlarıdır. Trawler teknelerde bulunan flybridge misafirlerimize tamamen özel bir yaşam alanı sunmaktadır. Bu ne demek oluyor derseniz; sadece size ait olan bir alanda rahatça güneşlenebilirsiniz. Tamamen kendinizi soyutlayabilirsiniz. Kaptan kontrolünün alt katta olması ve sizin kendinize ait bir alanda olmanız ile denizin ve güneşin tadını çıkartacaksınız. Trawler tekne kiralama mutaasıp ailelerinde oldukça tercihi olmaktadır. Sadece size ayrılmış bir alanda rahatsız edilmeden Fethiye koylarının tadını çıkartabilirsiniz. Yalnız kalarak sessiz bir tatil keyfini yaşayabilirsiniz. Sizler flybridge üst kısımda olduğunuz süre zarfında dilediğinizde personel ekibimiz sizlerin yanına gelmemektedir. Sadece siz dilediğinizde yanınıza geleceklerdir. İstediğiniz kadar üst katta rahatça dinlenebilirsiniz. Kaptanlarımız alt katta olduğundan Trawler tekne modellerimizde aileniz ile baş başa kalacaksınız.

Trawler tekne kiralama tercihinde bulunan misafirler bazı teknik özellikleri bilmektedirler. Örnek olarak flybridge, 8-10 kişilik yemek masası, amerikan tarzı bar, güneşlenme ve gölgelik alanları ile bugüne kadarki mavi yolculuk deneyimlerinin en konforlu hali diyebiliriz. Trawler tekneler üretim aşamalarında tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacak detayları tek bir deniz aracında toplamışlardır. Fethiye koylarında yoğun bir şekilde trawler yatları görmeniz mümkündür.

Trawler Tekne Kiralama - Fethiye
Trawler Tekne Kiralama – Fethiye

Trawler teknelerde flybridge alanında özel günlerinizi kutlayabilir, canlı müzik için sevdikleriniz ile vakit geçirebilirsiniz. Diğer mavi yolculuk araçlarına göre düz alana sahip olan geniş yapısı size birçok olanağı sunmaktadır. Yaz akşamlarında sevdiklerinizin doğum gününü sürpriz yaparak kutlayabilirsiniz. Dilediğiniz koyda sizlere organizasyon ekibimiz ile hazırlık yapabiliriz.

Trawler tekne kiralama için bir diğer avantaj ise yüksek tavan yaşam alanına sahip olmanızdır. Bir hafta boyunca vakit geçireceğinizi düşündüğünüzde yüksek tavan odalarda konaklamak size otel konforu sunacaktır. Ayrım yada kıyaslama yapmak gerekirse, gulet, motoryat, yelkenli yada katamaran tercihlerinize göre trawler tekne kiralama seçeneği tamamen farklı bir konaklama konforu yaşatacaktır sizlere. İster aileniz ile ister arkadaşlarınız ile bu muhteşem odalarda konaklarken denizde olduğunuzu unutacaksınız. Trawler tekne Fethiye özelliklerine hazır giriş yapmışken, her odanın kendine ait duş ve tuvaleti bulunmaktadır. 24 saat sıcak suyunuz ve internetiniz ile sanki 5 yıldızlı otel konforunda olduğunuzu hissedeceksiniz. Aynı zamanda her gün farklı koylarda uyanmamın keyfini bahsetmemize gerek yok sanırım.

Trawler Yat Kiralama - Fethiye
Trawler Yat Kiralama – Fethiye

Trawler tekne modelleri kıç kısmında oldukça geniş bir alana sahiptirler. Sizler seyir halindeyken trawler teknelerimizin kıç kısmında balık tutabilir yada seyir zevkini yaşayabilirsiniz. Trawler teknelerimiz saklama alanı bakımından çok zengindir. Tekne modellerimizin hepsinde standart olarak paddle, ringo, kano, su kayağı, bana veya jet ski motorlu ve motorsuz su oyuncaklarıda bulunmaktadır. Trawler kiralama yaptığınız andan itibaren tekne modellerimizdeki tüm imkanlardan faydalanmış olacaksınız. Özelliklede hem Fethiye koylarında hemde açıkta, ekipmanlarımız ile eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

Trawler Tekne Kiralama Fethiye Kabin ve Konaklama Hakkında

Trawler Tekne Kabin Görüntüsü
Trawler Tekne Kabin Görüntüsü

Trawler tekne kiralama için modellerimizin hepsinde genellikle 1 kaptan 1 aşçı ve 1 yada 2 servis personeli bulunmaktadır. Sizlerden ekstra bir istek gelmediği sürece mürettebatımız bu şekildedir. Mürettebatımızın konaklama ve yaşam alanı tamamen sizlerden ayrı bağımsız bir alanda olmaktadır. Trawler tekne modellerimizin hepsi bu şekilde tasarlanmıştır. Personellerimizin kendilerine ait duş, ve tuvaletleri kendi kabinlerinde mevcuttur. Kabin sayısı oldukça fazla değildir. Amaç fazla kabin değil sizlerin tekne modellerimizde rahat ve konforlu konaklamanızdır. Bu sebeple sıfırdan tasarlanan ve üretilen trawler tekne modelleri baştan aşağı sizlerin konforu ve rahatlığı düşünülerek dizayn edilmiştir. Kiralama yaptığınız andan itibaren lüks seyahatin ve mavi yolculuğun tadını çıkartacaksınız.

Mavi Yolculuk Kumanya ve Yeme-İçme Hakkında

Trawler tekne kiralama seçeneği diğer mavi turlar seçeneğine göre oldukça farklı olduğundan yeme içme ve kumanya konusuda daha farklıdır. Daha kişiselleştirilmiş bir seyahat seçeneği ile yeme içme de tamamen size özel sunulmaktadır. Sizlere gelmeden önce bir liste göndermekteyiz. Bu liste üzerinden istediğiniz yemek ve kahvaltı ürünlerini seçebilirsiniz. Ayrıca listede bulunmayan yemek ve kahvaltı çeşitlerinide bizimle paylaşabilir sizlere gelmeden önce tedarik etmekteyiz. Yeme konusundaki hassasiyetiniz ve alerjik durumunuzu mutlaka size attığımız listede hem yazabilir hem de bize gelmeden önce bildirebilirsiniz.

Trawler tekne kiralama Fethiye seçeneğinde bilmelisinizki sabah kahvaltısı, öğle yemeği, 5 çayı ve akşam yemeği standart olarak her gün hazırlanmaktadır. Tüm kumanyalarınız sizler trawler tekne modellerimize giriş yapmadan önce hazırlanmaktadır. Böylece vakit kaybetmeden sizler tekne girişi yaptığında zaman kaybetmemiş olmaktayız. Bu hizmet için sizlerden ek bir ücret talep edilmemektedir. Alışverişimiz sürekli alışveriş yaptığımız tedarikçilerimizden yapılmaktadır. Güvenilir ve hijyen kurallarına uygun firmalardan. Ayrıca aşçımız tarafından et, balık, tavuk seçenekleri dışında zeytinyağlılar da sizlere hazırlanmaktadır. Trawler kiralama için teknelerimizde çocuklarımızı unutmadık ve onlar içinde özel menüler hazırlamaktayız.

Trawler Fethiye Rezervasyonu Hakkında

Tüm mavi yolculuklarda olduğu gibi trawler tekne kiralama içinde erken rezervasyon oldukça önemlidir. Fethiye trawler kiralamalarında oldukça yoğun olan sezon için son dakikaya kalmamanızı tavsiye etmekteyiz. Çünkü trawler tekne modellerimiz oldukça az sayıda olduğundan boş müsayitlik sorgulamalarınızı son dakikaya bırakmamanız gerekmektedir. Rezervasyon için öncelikle bizimle iletişime geçebilir tüm modellerimizi inceleyebilirsiniz. Kişi sayısı, tarih aralığı, bütçeniz rezervasyonlarınızı etkileyen temel etkenlerdendir. Yaz aylarındaki yada sezondaki yerli yabancı turist yoğunluğu düşünüldüğünde erken rezervasyon size rahat bir tatil planlaması oluşturacaktır. Ayrıca trawler kiralama fethiye için dönem dönem hazırladığım indirimli fiyatlardan erken rezervasyon ile faydalanabilirsiniz.

Trawler Tekne Modellerimiz ile Fethiye Koyları ve Rotası

Fethiye koyları ve tur rotası sizlerin isteğine göre şekillenebileceği gibi bizlerde size en güzel Fethiye koylarını tur güzergahımıza eklemekteyiz. Trawler tekne kiralama seçeneğinde gezilecek Fethiye koyları her tekne tipine göre değişmektedir. Fethiye trawler tekne modellerimiz ile çıkış yapıldıktan sonra Göcek istikametinde ilerlemekteyiz. Örnek vermek gerekirse;

  • Tersane koyu
  • Hamam koyu
  • Göcek adası
  • Boynuzbükü koyu
  • Domuz adası

trawler kiralama ilk ilerleyeceğimiz koylarımız ve lokasyonlarımızdandır. Tur bilgisini size bizi aradığınızda detaylı olarak vermekteyiz. Ayrıca sizlerin özellikle görmek istediği koy ve adalar var ise bizimle paylaşmanız yeterlidir. Ayrıca fethiye kiralık katamaran için sayfamıza bakabilirsiniz.