7/24 Destek +90 538 211 45 67
Göcek kiralık tekne ücretleri

Göcek Kiralık Tekne Ücretleri

Göcek kiralık tekne ücretleri politikamızı en uygun şekilde belirleyerek sizlere unutulmaz bir tekne tatili yaşama fırsatı sunuyoruz. Türkiye tekne sektöründe uzun yıllar tecrübesi ile marka haline gelmiş firmamız kendi filosu ile ve diğer teknelerin resmi acentesi olarak hizmet vermektedir. En uygun ücretlerle sizlere en uygun tekneleri sunuyoruz. Rezervasyon süresince rezervasyon ekibimiz aklınıza takılan her türlü soruya eksiksiz olarak cevap vermektedir. Turunuz boyunca ise bölgelerdeki teknik ekibimiz ve ofis çalışanlarımız 7/24 hizmetinizde olacaktır. Mürettebatlı olarak hizmet verdiğimiz gulet ve motoryatlarda kaptanlarımız sizlerin güvenliğini sağlayacak ve sizleri en güzel koylara ulaştıracaktır. Aşçılarımız ise Akdeniz ve Ege mutfağının eşsiz lezzetlerini beğeninize sunmaktadır. Yelkenli ve katamaran teknelerini kaptansız olarak kullanırsanız ve teknik bir desteğe ihtiyacınız varsa ekibimiz günün her saati bulunduğunuz yere gelecektir.

Bundan kırk yıl öncesine kadar sakin bir kasaba olan Göcek, her geçen gün artan popülerliği ile dünyada ve Türkiye’de tekne sektörünün en önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir. Otuza yakın koyu ve bu koyların birbirinden farklı güzellikleri ile milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Dalaman Havalimanı’na sadece otuz dakika uzaklıktadır. Ulaşım imkanları, tekne sektörü açısından kusursuz altyapısı, şehir içindeki işletmeler ile çok önemli bir turizm beldesidir. Tekne sektörü bölgenin en önemli geçim kaynağıdır. Marinalar, koylar binlerce özel ve kiralık tekne sahipleri tarafından ziyaret edilmektedir. Turunuza Göcek’den başlamayı düşünüyorsanız bizlerden Göcek kiralık tekne ücretleri ve modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Göcek Kiralık Tekne Ücretleri – Göcek’ in Sembolik Yerleri

Göcek şehir merkezinde zaman geçirmek, tarihi yerleri gezmek ve en yakın plajlarda yüzmek istiyorsanız Göcek’e 2-3 gün ayırmanız yeterli olacaktır. Şehir içindeki butik otellerde, büyük kapasiteli Rixos Otel’de veya günlük kiralık evlerde kalabilirsiniz. Yüzmek için 10 dakika uzaklıktaki İnlice ve Katrancı plajlarına aracınız veya taksi ile gidebilirsiniz. Aşırı kalabalık ve sıcak sevmiyorsanız sizler için en iyi ziyaret zamanı Kasım ve Nisan ayları olacaktır. Haziran ve Ağustos aylarında sıcaklık seviyesi bunaltıcı bir hal almaktadır.

Göcek’in en popüler turizm aktivitesi olan tekne tatili yapacaksanız 2-3 gün asla yeterli olmayacaktır. 1 haftalık bir tekne turu Göcek koylarını keşfetmek için idealdir. Eğer Marmaris veya Fethiye tarafına da yelken açacaksanız 2 hafta için tekne kiralamak çok mantıklı olacaktır. Teken tatilinde sakinlik ve huzur arıyorsanız Göcek koyları sizin için yeterli olacaktır. Tecrübeli bir denizci ve yelken severseniz, dalgalar sizi etkilemiyor ise Kaş tarafına doğru rotanızı çizebilirsiniz. İlk tekne turu deneyimiz için sizleri her türlü konuda bilgilendireceğiz ve desteğimiz ile tekne turunuz son derece mutlu geçecektir. Göcek kiralık tekne ücretleri politikamızı da sizlere en mutlu tekne tatilini sunmak için belirliyoruz.

Göcek kiralık tekne ücretleri – Yassıca Adaları

Göcek tekne sektörü ile popülerdir ve haliyle en sembolik yerleri marinalarıdır. D Marin Göcek, Marintürk Marina, Skopea Marina ve Müçev Marina bölgedeki en popüler marinalardır. Tüm marinalar lüks ve profesyonel hizmetleri ile denizcilerin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Marinalar hakkında daha detaylı ve farklı bilgiler almak için Göcek kiralık tekne fiyatları ve Göcek kiralık katamaran yazılarımıza bakabilirsiniz.

Göcek merkeze 6 km uzaklıkta ve daha çok Göcek ve Fethiye’den gelen yerel halk tarafından ziyaret edilen İnlice plajı bölgenin diğer sembolik yerlerinden biridir. Hafta sonları piknik için gelen yerel halk nedeniyle plaj oldukça kalabalıktır. Tekneniz ile küçük ahşap iskeleye yanaşıp, masmavi denizinde yüzmenin tadını çıkartabilirsiniz. Aracınız ile plaja gelecekseniz 10 TL gibi bir ücret ödeyerek aracınızı plaj yanındaki otoparka park edebilirsiniz.

Göcek Kiralık Tekne – Göcek’ deki Popüler Koylar

Bedri Rahmi Koyu: 1974 yılında ünlü Türk ressam Bedri Rahmi asıl adı Taşkaya olan bu koya gelir ve bazı kayaların üstüne büyük balık resimleri çizer. O günden itibaren koy Bedri Rahmi koyu olarak adlandırılmaktadır ve mavi tur teknelerinin en önemli uğrak yeridir. Koy etrafı zeytin ağaçlarıyla kaplı tepelerle çevrilidir. Lykia dönemine ait kaya mezarları koyun diğer önemli sembollerindendir. Koy doğa şartlarına karşı korunaklıdır ve en uygun Göcek kiralık tekne ücretleri ile sizlere sunduğumuz kiralık teknenizi kıçtan kara yaparak geceyi burada geçirebilirsiniz.

Göbün Koyu: Fethiye’den Göcek’e doğru giderken ünlü dar boğazdan geçip hemen iskeleye dümen kırarsanız Göbün koyuna ulaşırsınız. Oldukça dar olan koya sadece yelkenli ve katamaran tekneler yanaşabilmektedir. Restoranı ile meşhur olan koy geceyi huzurla geçirebileceğiniz bir yerdir. Baştan tonoz ile pontonlara teknenizi bağlayabilirsiniz. Koy içindeki tesis elektrik ve su hizmeti de sağlamaktadır. Bölgedeki en korunalı koy olup, dalga ve rüzgar almamaktadır. Yaz dönemlerinde sakin atmosferi ile yerli ve yabancı tüm yelkencileri büyülemeyi başarıyor.

Küçük Sarsala Koyu: Göbün koyundan çıkış yapıp, dümeni iskeleye kırıp, 5 dakikalık bir tekne seyri ile Küçük Sarsala Koyu’na ulaşırsınız. Tıpkı Göbün koyunda olduğu gibi bu koyda da restoran ve teknenizi bağlayabileceğiniz ponton bulunmaktadır. Dağın yamacına paralel olarak yer aldığı için Göbün koyu gibi korunaklı değildir. Fırtınalı gecelerde burada olmamanızı tavsiye ederiz.

Kleopatra Hamamı Koyu: Bizlerden en uygun Göcek kiralık tekne ücretleri ile kiralamış olduğunuz tekneniz ile kesinlikle uğramanız gereken koylardan biri de Kleopatra Hamamı Koyu’dur. Batık hamamı anımsatan tarihi kalıntılar ile mavi ve yeşilin kucaklaştığı bir koydur. Hamamın, Kleopatra’nın Akdeniz’i ziyareti sırasında kullanması için inşa edildiği varsayılmaktadır. Yer altından gelen sıcak su akıntıları nedeniyle hamam burada inşa edilmiştir. Bu sıcak suyun cilde iyi geldiğinin düşünülmesinden dolayı koy sayısız yelkenci tarafından ziyaret edilmektedir.

Uygun Göcek kiralık tekne ücretleri ile dünyanın en güzel koylarından olan Göcek koylarını keşfedin. Bütçeniz, tarih ve talebinize uygun yelkenli, katamaran, gulet veya motoryat modelini seçmek için bize ulaşın. Tüm müsait tekne modellerini size liste olarak göndereceğiz. Dilediğiniz tekne için düşünme süresi isterseniz tekneyi adınıza 4-5 gün opsiyonlatmayı talep edebilirsiniz.