7/24 Destek +90 538 211 45 67
göcek kiralık katamaran fiyatları

Göcek Kiralık Katamaran Fiyatları

Göcek kiralık katamaran fiyatları politikamızı tüm yelkencilere hizmet verebilmek için en iyi şekilde belirliyoruz. Kendi filomuz teknelerini benzer teknelere göre daha uygun fiyatlarla sunarken, acentesi olduğumuz diğer filo tekneleri için de tekne sahiplerinden en uygun fiyatları alıyoruz. Tekne kiralama sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile profesyonel ekibimiz her türlü katamaran modelleri talepleriniz için 7/24 hizmetinizdedir. Dünyadaki tekne turizmi destinasyonlarından en önemlilerinden biri olan Göcek’de unutulmaz bir katamaran tatili geçirmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Kaptanlı veya kaptansız kiralık katamaran modelleri ile Göcek’in doğa harikası koylarında kiralama süresine göre en uygun rota tavsiyelerimiz ile yelken açabilirsiniz. Turunuz boyunca bölgedeki teknik ekibimiz ve rezervasyon ekibimiz tüm destek talepleriniz için hizmetinizde olacaktır. Katamaran kiralama sürecinde sizlere tüm fiyat ve benzeri bilgiler eksiksiz verilecek, adınıza sözleşme hazırlanacak ihtiyacınız olacak tüm gerekli belgeler sizlere ulaştırılacaktır. Tamamen resmi sertifikalarla acentecilik hizmetlerimiz ve modern bakış açımız ile sektördeki liderliğimizi devam ettiriyoruz.

Göcek kiralık katamaran fiyatları teknelerin boyuna, yaşına, kabin sayısına, hizmet tipine, donanımlarına göre en ideal şekilde belirlenmektedir. Göcek’de daha çok monohull tekneler bulunurken son zamanlarda kiralık katamaran sayısı artmıştır. Covid-19 pandemi sonrası tatilciler daha çok izole konaklama ve tatil taleplerine yönelmiştir. Katamaranlar da geniş yaşam alanları ve gözlerden uzak koylara ulaşabilme özellikleri ile son zamanlarda en çok tercih edilen modeller olmuşlardır. Artan bu talepler nedeniyle Göcek’de kiralı katamaran hizmeti veren firmalar filolarına katamaran eklemeye devam etmektedirler. Yeterli tecrübeniz yoksa ve ilk kez katamaran kiralayacak ve kendiniz kullanacaksanız 40 ft bir katamaran kiralamanız mantıklı olacaktır. 40 ft bir katamaran manevra edilmesi ve yönetilmesi oldukça kolaydır. 2 kişi rahatlıkla yelken açabilir, sorunsuz bir tur yapabilmektedir. Bu boy bir katamaranda deneyiminizi arttırarak zamanla 45 ft üstü katamaranlara yönelebilirsiniz.

Göcek Kiralık Katamaran Fiyatları – Göcek’de Kiralık Katamaran Sektörü

Göcek ve Sarıgerme arasındaki bölge güneye doğru bir yarımada şeklinde uzanmaktadır. Ege’deki dağların denize dik olarak uzandığı coğrafi yapı bu yarımadada da kendini göstermektedir. Bu yapı nedeniyle bölge sayısız koya sahiptir. Bu koylar çam ormanlarıyla kaplı olan tepeler ile çevrili ve turkuaz denizlere sahiptir. Hemen hemen bütün Göcek koyları doğa şartlarına karşı oldukça korunaklı şekildedir. Göcek şehir merkezindeki ve koylarındaki turizm tesisleri ve küçüklü büyüklü marinaları ile bütün teken turizmi taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmektedir.

Şehir merkezi oldukça küçüktür ve 3 önemli marinaya ev sahipliği yapmaktadır. Charter firmalarının bulunduğu marinalar Marintürk ve D Marin’dir. Skopea marina ise tam şehir merkezi girişinde bu iki marina arasında yer alır. Skopea marina kiralık katamaran firmaları yoktur ve daha çok özel tekne ve mega yatlar burada bağlı bulunmaktadır. En iyi Göcek kiralık katamaran fiyatları ile sunduğumuz teknelerimiz Marintürk ve D Marin’de yer almaktadır. Marintürk ve D Marin bir yelkencinin turu boyunca ihtiyaç duyacağı her şeye eksiksiz olarak en profesyonel şekilde cevap verebilmektedir. Bu iki marina dünyadaki en popüler marinalardandır. Marinalar hakkında detaylı bilgileri Göcek kiralık tekne yazımızda bulabilirsiniz.

Göcek yıl boyunca 30ºC sıcaklık ortalaması, Mart-Kasım arası uzun yelken sezonu sayesinde en ideal turizm bölgelerindendir. Yunanistan ve Hırvatistan’a göre yelken sezonu olduça uzundur. Bu ülkelerde yelken sezonu bitmişken Göcek’de kiralık katamaran ile güneşin ve denizini tadını çıkartabilirsiniz. Tüm Göcek koyları doğa şartlarına karşı oldukça korunaklıdır ve bu nedenle koylarda kışlama oldukça kolay yapılabilmektedir. Koylarda her türlü tekne modeli için bağlama, elektrik, su ve yeme içme hizmeti verilebilmektedir.

Göcek kiralık katamaran fiyatları
Göcek kiralık katamaran fiyatları

Göcek Kiralık Katamaran – Katamaran Kiralama Seçenekleri

Göcek 30 civarı koyları ile tek başına bile 1-2 haftalık bir katamaran turu için yeterli rota imkanı sağlamaktadır. 1 haftalık bir tur planını ele alacak olursak, turunuzu Göcek koyları içerisinde yapabilir veya çok yakın olan Fethiye ve Fethiye koylarına doğru yelken açabilirsiniz. Dediğimiz gibi Göcek ve Fethiye sayısız koya sahip olduğu için 1 haftalık, ideal Göcek kiralık katamaran fiyatları ile seçmiş olduğunuz turda tüm koyları görmek mümkün değildir. Farklı farklı rota oluşturma şansınız vardır.

Katamaranlar tasarımları ve konforları gereği sakin deniz tekneleridir. Dalgasız denizlerde otel konforu yaşatan modellerdir. Göcek koyları da oldukça sakin ve korunaklı yapıları sayesinde katamaranlar için en ideal destinasyonları oluşturmaktadır. Firma olarak her türlü kaptanlı ve kaptansız katamaran seçeneklerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. 45 ft’e kadar katamaranları yeterli ehliyetiniz ve tecrübeniz varsa kendiniz kullanabilirsiniz. İsterseniz bu tekneler için kaptan talebinde bulunabilirsiniz. Göcek’de 45 ft üstü katamaranlar ise kaptanlı olarak kiralanmaktadır. Bazı teknelerde kaptan fiyatları fiyata dahil iken bazılarında ise ekstradır. 55-62 ft katamaranlar ise mürettebatlı yani kaptan, aşçı veya hostes ile hizmet vermektedir. Deniz üzerinde lüks bir tekne tatili planlıyorsanız mürettebatlı katamaranlarımızı tercih edebilirsiniz. Kaptanlarımız en ideal rotayı çizecek, aşçılarımız ise Akdeniz ve Ege mutfağının eşsiz lezzetlerini sizlerin beğenisine sunacaktır. En uygun Göcek kiralık katamaran fiyatları ile her türlü katamaran modelini firmamız aracılığı ile kiralayabilirsiniz.

Book2sailing firması olarak sektör tecrübemiz ve genç ekibimiz ile talebiniz ve bütçenize en uygun tekne modellerini sizlere sunuyoruz. Göcek’in doğa harikası koylarında unutulmaz bir mavi tur deneyimi yaşamak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır. Tüm müsait tekneleri sizlere teknik donanım bilgileri ve resimleriyle gönderiyoruz. Seçtiğiniz tekne için ise en iyi fiyatı sunmak için çalışma yapıyoruz. Turunuz boyunca ise bölgedeki teknik ekibimiz sürekli sizinle temas halinde olacaktır. Check in ve check out işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştireceklerdir. Daha farklı bilgiler için Göcek katamaran kiralama yazımıza bakabilirsiniz.