7/24 Destek +90 538 211 45 67
Marmaris Trawler Fiyatları

Marmaris Trawler Fiyatları

Marmaris trawler fiyatları her ne kadar pahalı olarak düşünülse de beş yıldızlı otel konforunu deniz üstünde yaşama söz konusu olduğu için kesinlikle değmektedir. Mavi tur denince ilk akla gelen yerlerden biri Marmaris’tir. Marmaris ve çevresinde son yıllarda fazlaca görmeye başladığımız trawler tekneler ise mavi tur yolculuğuna yepyeni bir boyut kazandırmıştır. Güvenli ve huzurlu bir seyahat gerçekleştirirken lüks ve konforu da beraberinde yaşatan trawler tekneler, çeşitli fiyat seçenekleri ile deniz tutkunlarının vazgeçilmezi olmuştur. Genellikle trawler tekne kiralama tercih edilmektedir. Her yaş grubunun arayışına yanıt veren trawler tekneler özellikle de engelliler ve yaşlılar için ayrı bir konfor anlamına gelmektedir. Geniş yaşam alanı ile diğer tekne türlerine göre çok daha ferah bir konaklama imkanı sunan trawler teknelerde, kabine giriş çıkışlar oldukça rahattır. Ayrıca hidrolik merdivenleri sayesinde misafirler bulundukları alandan denize kolayca inebilmektedirler. Bu özellik özellikle engelli, yaşlı ve çocuk misafirler açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Tüm bu özelliklere trawler teknelerin lüks konsepte sahip olması ve güvenli bir yolculuk olanağı sunması da eklenince günümüzün ve geleceğin en çok tercih edilen tatil seçeneği olmasına şaşırmamak lazım. Kiralık Marmaris trawler fiyatları, kusursuz bir tatil arayışında olanlar için de yerindedir diyebiliriz.

Marmaris Trawler Fiyatları Hakkında – Koylar ve Mavi Yolculuk

Marmaris bölgesi trawler tekneleri konforlu ve güvenli olması kadar fiyat konusu ele alınınca ekonomik bir seçenektir. Özellikle de kiralık Marmaris trawler fiyatları beş yıldızlı ultra lüks otel tatillerinin yanında oldukça hesaplı olabilmektedir. Üstelik mahremiyet açısından da en ideal tatil seçeneği olan trawler tekneler, muhafazakar kesim tarafından da tercih edilmektedir. Flybridge olarak adlandırılan güvertenin üstünde bulunan geniş alanda gözlerden uzak güneşlenmek, eğlenmek, dinlenmek mümkündür. Kaptan kontrolü alt kattadır. Flybridge alanı tamamen izole edilmiş bir alan olduğu için özgür bir tatil olanağı bulunmaktadır. Mürettebat seçimi de bu yönde yapılmaktadır.

Flybridge alanda 8-10 kişilik yemek masası, Amerikan bar, güneşlenme için özel şezlonglar ve üstü kapalı gölgelik alanda oturma grupları ile misafirlerin en konforlu halde tatil yapmalarına olanak veriliyor. Ayrıca özel gün kutlamaları, davetler için ideal bir alana sahip olması da tercih nedenleri arasındadır. Özel organizasyonlar için bir restoran ya da otel tercih edildiğinde hem daha ekonomik olmuyor hem de teknenin sahip olduğu atmosferi sağlamıyor. Parti sırasında eğlenmek isteyenler çılgınca eğlenirken dinlenmek isteyen misafirlerde alt kattaki kabinlerde sesten rahatsız olmadan rahatça dinlenebilirler. Bu yüzden kiralık Marmaris trawler fiyatları herhangi bir mekanda yapılacak davet fiyatlarından daha pahalı değildir.

Marmaris Trawler Fiyatları
Marmaris Trawler Fiyatları

Trawler teknelerin tavanlarının yüksek olması, kabinlerin geniş ve ferah olması, seyir halindeyken sallantı olmaması gibi avantajları düşünüldüğünde de Marmaris trawler fiyatlarının diğer tekne kiralama fiyatları ve otel konaklama fiyatlarına göre hesaplı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü çok daha konforlu, çok daha kullanışlı olduğu ortadadır. Marmaris bölgesini gezen misafirler doğanın, manzaranın, denizin, güneşin tadını çıkarırken en ufak bir rahatsızlık hissi bulunmuyor. Eğlenmek isteyenler için paddle, ringo, kano, su kayağı, banana, jet ski, motorlu ve motorsuz su oyuncakları da teknelerde bulunmaktadır. Balık tutmak isteyenler teknenin kıç kısmında ki alanda bunu gerçekleştirebilirler. Kısacası her yaş grubu ve her zevke uygun seçenekleri bünyesinde barındıran trawler tekneler, mavi tur seyahatlerine damgasını vurmaktadır.

Kabinlerde 24 saat sıcak su, banyo, wc, tv, internet bulunmaktadır. Tam donanımlı mutfakları, kalabalık gruplara yemek çıkarabilecek kapasitededir. Marmaris bölgesinde bulunan her teknede standart olarak bir kaptan, bir aşçı ve iki servis personeli bulunmaktadır. Davet, parti gibi organizasyonlar için mürettebat sayısı arttırılabilmektedir. Yemekler misafirlerin tercihleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Kahvaltı, öğle yemeği, beş çayı ve akşam yemeği olmak üzere günde dört öğün yemek servisi yapılmaktadır. Talep doğrultusunda çocuk menüleri de hazırlanmaktadır. Tekne temizliği mürettebat tarafından misafirlerin rahatsız olmayacağı şekilde yapılmaktadır. Tüm bu hizmetler kiralık Marmaris trawler fiyatları için dahildir.

Marmaris Trawler Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

Marmaris trawler fiyatları teknelerin sunduğu hizmet tipine, boyuna, yaşı ve kabin sayısına göre değişmektedir. Yeni lüks bir trawler tekne fiyatı örnek olarak on yaşında standart bir trawler tekne fiyatının yaklaşık iki katı olabilmektedir. Kiralama fiyatı dışında diğer masrafların fiyatları da ortaya çıkabilmektedir. Bütçenize en uygun Marmaris trawler fiyatları ile Marmaris bölgesinde tekne kiralamak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır. Haftalık trawler fiyatları yazımızdan da daha farklı bilgiler edinebilirsiniz.

Marmaris Trawler Yat Kiralama
Marmaris Trawler Yat Kiralama

Hem doyasıya deniz havası almak hem lüks bir tatil yapmak hem de gözlerden uzak olmak isteyenler için trawler tekne ile mavi tur ideal bir tatil seçeneğidir. Özellikle mutaassıp aileler için otel ve yazlık seçeneklerine göre daha hesaplıdır. Tamamen kendilerine ait alanda güneşlenme ve denize girme rahatlığını neredeyse hiçbir otel tekne gibi karşılayamamaktadır. Bu yüzden kiralık Marmaris trawler fiyatlarını ekonomik olarak değerlendirmek mümkündür. Trawler tekne Marmaris fiyatları tur sırasında olabilecek masraflara göre artabilmektedir. Kumanya fiyatları, Yunan Adaları giriş ve çıkış transitlog fiyatları, su oyuncakları yakıt fiyatları toplam maliyeti etkilemektedir. Marmaris Yarımadası en iyi fiyatlı trawler tekneler ile keşfedilmeyi bekliyor. Lüks trawler modellerimizden olan Calm Down trawler tekne kiralama için sayfamıza bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *