7/24 Destek +90 538 211 45 67
Muhafazakar Mavi Yolculuk

Muhafazakar Mavi Yolculuk

Ege ve Akdeniz’in masmavi berrak sularında, birbirinden güzel koylarında, muhteşem doğa manzaralarını seyrederek tatil yaparken, İslami ve ahlaki değerleri de korumayı hedefleyen muhafazakar mavi yolculuk tur hizmetlerimizden yararlanmak ister misiniz? Muhafazakar mavi yolculuk turlarımızın amacı mutaassıp ailelerin huzur içinde tatillerini geçirmeleri ve yolculuk sırasında da ibadetlerini rahatça yapabilmeleridir. Ahlaki değerlerin ve mahremiyetin korunması esasına dayanarak helal koşullar çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tur programlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Muhafazakar mavi yolculuk turlarımızda kadın mürettebat hizmet vermektedir. Misafirlerimizin kadın kaptan taleplerini karşılıyoruz. Ancak demir atma, tekne bağlama gibi kas gücüne dayalı işler için erkek kaptanlar daha fazla talep edilmektedir. Böyle bir durumda kaptan misafirlerin yanına izinsiz gelmemekte, gerekmedikçe kendi alanından dışarı çıkmamaktadır. Demir atılan koylarda kaptan tekneden çıkmakta ve hareket saatine kadar tekneye gelmemektedir. Bu esnada misafirler dilediklerince rahat bir şekilde dinlenip eğlenebilmekte, İslami değerlere uygun etkinlikler düzenleyebilmekte, toplantılar yapabilmektedirler. Issız koylarda adeta evinin özel havuzunda yüzer gibi rahatça denizin keyfini çıkarabilmektedir.

Muhafazakar Mavi Yolculuk Nasıl Olmaktadır?

Muhafazakar misafirlerimizin hassasiyetlerine uygun olarak trawler ekimize özen göstermekteyiz. Ağırlıklı olarak kadın personelimizler ile servise çıkmaktayız. Trawler modellerimizin en büyük avantajı tekne mürettebatı ve kaptanımızı göremeyecek olmanızdır. Servis dışında size ayrılan trawler teknemizin geniş kullanım alanlarında tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Trawler tekne modellerimizin en büyük avantajı en önde bulunan kaptan köşküdür. Sizlerden bağımsız bir deniz seyri sağlanmaktadır. Muhafazakar misafirlerimiz için bugüne kadar sunulmayan bir trawler tekne tasarımı ile mavi yolculuğun keyfini çıkartacaksınız. Aynı zamanda yemek seçimide olcukça önemlidir. Sizlere sunduğumuz liste dışında sizlerden gelen istekler ile yemen menünüzü oluşturmaktayız. Kullandığımız yemek ekipmanlarında alkol değmemiş olması öncelik gösterdiğimiz konulardandır. Muhafazakar trawler tekne turlarımızda sıfır bardaklar ile turumuza başlamaktayız.

Muhafazakar mavi yolculuk teknelerimizde iki tane geniş güneşlenme terasları bulunmaktadır. Bu iki teras birbirinden tamamen bağımsızdır. Erkek ve kadınlar ayrı ayrı güneşlenebileceği gibi, iki aile çıkılan turlarda aileler birbirlerini görmeyecek şekilde bu terasları kullanabilmektedirler. Teknelerin geniş ve ferah kabinlerinde namaz kılınabilecek alanlar bulunmaktadır. Yeme içme konusunda helal gıdalar temin edilmektedir. Teknelerde alkollü içki bulunmamakta, kullanımı kesinlikle yasaktır.

İslami hassasiyete uygun mavi yolculuk sırasında teknede bir kaptan, bir aşçı ve iki servis elemanı bulunmaktadır. Teknenin temizliği kadın mürettebat tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Mürettebat çağrılmadıkça misafir bölümüne geçmemekte, ihtiyaç halinde servis yapmaktadır. Kabinler, güverte, salon gibi kullanım alanları oldukça lüks ve konforlu eşyalarla dizayn edilmiştir. Kabinlerde tuvalet, banyo, televizyon, müzik sistemi, klima gibi donanımlar mevcuttur. Ana salonda ve güvertede büyük yemek masası, DVD, uydu bağlantısı bulunmaktadır. Beş yıldızlı otel konforunda bir tatil imkanı sunulan teknelerimizin mutfakları da tam donanımlıdır. Kalabalık gruplara yemek çıkarabilecek kapasiteye sahiptir. Misafirlerimiz Muhafazakar mavi yolculuk sırasında rahatlıkla davet verebilir ve misafirlerini ağırlayabilirler.

Her yaş grubuna hitap eden muhafazakar mavi yolculuk turlarımızda deniz sporları yapmak, balık tutmak, dalış yapmak mümkündür. Banana, jet sky, su kayağı gibi su spor ekipmanları bulunmaktadır. İslami kurallara uygun mavi yolculuk hizmetimizden yararlanacak misafirlerimiz için havaalanından vip transfer hizmetimizde bulunmaktadır. Tur bitiminde de yine vip araçlarımızla misafirlerimiz havaalanına götürülmekte ve personelimiz tarafından yolcu edilmektedir.

Muhafazakar mavi yolculuk hizmetlerimizden yararlanmak isteyen misafirlerimiz bizi arayarak rezervasyon yaptırabilirler. Ayrıca internet sitemiz üzerinden de form doldurarak bizimle iletişime geçebilirler. Müşteri temsilcilerimiz hemen geri dönüş yaparak taleplere yanıt vermektedirler. Rezervasyon için tura kaç kişi katılacağınızı ve hangi tarihlerde tatil yapmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Sizin için en uygun teknemizi, istediğiniz tarihte hizmetinize sunuyoruz. Ancak yaz aylarında islami mavi yolculuk taleplerinin yoğun olması nedeniyle en az bir ay öncesinden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Muhafazakar mavi yolculuk rezervasyonu sırasında misafirlerimizin istedikleri yemekleri seçebilecekleri menü listeleri veriyoruz. Listeden seçimlerinizi yapmanızı istiyoruz. Yemek malzemeleri ve kumanyalar misafirler tarafından temin edilmektedir. Ancak talep doğrultusunda mürettebatımız sizin adınıza alış veriş yapabilmektedir. Her gün kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, beş çayı servisi yapılmaktadır. Ayrıca ziyaret edilecek koylarda ki restoranlara rezervasyon imkanı da bulunmaktadır.

Günümüzde otel ve yazlık tatillerinin yerini almaya başlayan Muhafazakar mavi yolculuk turlarında ev rahatlığı ile lüks otel konforunu bir arada yaşamak mümkün olmaktadır. Özellikle deniz tutkunları için paha biçilemez bir tatil deneyimi sunulmaktadır. Huzurlu, güvenli, keyifli ve konforlu bir tatil geçirirken özgür hareket edebilme ve İslami kurallara uygun tatil olanağı islami mavi yolculuk turlarını daha cazip hale getirmektedir. Kimseye görünmeden, gizli fotoğraf çekilme riski olmadan gönül rahatlığı ile tatil yapmak isteyenler için ideal bir seçim olmaktadır.

Muhafazakar mavi yolculuk hizmetimiz ile rüya gibi bir tatil geçirmek için hemen bizi arayabilirsiniz. Erken rezervasyon indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Kişi sayısına ve tatil rotanıza en uygun tam donanımlı teknelerimizle siz değerli müşterilerimize İslami değerler çerçevesinde islami mavi yolculuk hizmeti vermekten onur ve mutluluk duyacağız.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *