7/24 Destek +90 538 211 45 67
lavrion kiralık yellkenli

Lavrion Kiralık Yelkenli

Yunanistan’ın birçok kasabasına nazaran çok daha hızlı değişen Lavrion, ülkenin önemli bir feribot merkezi olması ile de biliniyor. Çeşitli yolcu gemileri için uygun olan liman aynı zamanda yelkenli tekneler içinde liman görevi görmektedir. Limanda uluslararası yelken yarışları yapılması da hem Lavrion hem de limanın dünya çapında bilinmesine neden oldu. İki ada arasında mesafenin oldukça kısa olması ise yatların yarışları içinde son derece ideal bir başlangıç noktası olmasına etki etti. Lavrion kiralık yelkenli tekne hizmeti ile muhteşem bir tatile de merhaba demeniz mümkün. Birçok farklı koya ve marinaya kısa sürede ulaşmanızı sağlayan kiralık yelkenli tekneniz ile yapacağınız tatil için rotanızı belirlemeniz yeterli.

Lavrion Kiralık Yelkenli Tekne İşlemleri

Lavrion birçok yere yakınlığı ile bilinmesine karşın aynı zamanda kısa sürede değişirken aynı zamanda gelişen bir yerdir. Lavrion limanında kiralama hizmetinden yararlanarak istediğiniz rota üzerinde seyahat etmenin avantajlarını elde etmeye başlayabilirsiniz. Yunanistan ülkesi ve çevresindeki adaları ziyaret etmenin yanı sıra uzun ya da kısa bir tatili aileniz ile veya arkadaşlarınız ile yapmanız da mümkün olur. Lavrion kiralık yelkenli tekne hizmetlerini alırken ise bazı detaylara dikkat etmeniz de önerilir. Özellikle kiralama hizmetini almadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz oldukça önem taşımaktadır.

Yelkenli tekne kiralama işlemlerinde kaç kişinin teknede konaklayacağından teknenin boyu eni ve üretim yılına kadar her bir detay hakkında bilgi alabilirsiniz. Duş ve tuvaletlerden kamaralara kadar her bir alana dikkatle inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Mürettebatlı olarak kiralama hizmeti alarak aynı zamanda servis desteğinden de yararlanacağınız bir tatil yapmanın ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra yelkenli yatın maksimum yolcu sayısı da önemlidir. Lavrion kiralık yelkenli tekne hizmetinin alınmasında kaptansız olarak yapacağınız seçimlerde ise yelkenli tekneyi kullanacak olan kişinin de bildirilmesi gerekmektedir. Kiralık yelkenli tekne ile doğa ile baş başa muhteşem bir tatil yapmanın yanı sıra son derece hoş anlara sahip olabilirsiniz.

Kiralık yelkenli tekne seçimlerinde bu detayların yanı sıra lüks ya da ekonomik olan tercihlere de yer açabilirsiniz. Ekonomik olan yelken modelleri daha klasik ve uygun fiyatlı kiralama bedeline sahip olmak ile beraber sunulan hizmetlerde lüks olan yelkenli yatlara nazaran daha azamidir. Lüks kiralık yelkenli tekne seçimlerinde de ihtiyaçlarınıza uygun olan tercihten faydalanmanız oldukça önem taşımaktadır. Her ne kadar lüks olursa olsun ihtiyaçlara uygun özelliklerin olmaması tatilinizde sorunlar yaşanmasına etki edecektir.

Lavrion kiralık yelkenli
Lavrion kiralık yelkenli

Lavrion Yelkenli Tekne Kiralama Bedeli

Lavrion kiralık yelkenli tekne ile denizin üzerinde tatilinizi yapmanız mümkün olurken aynı zamanda çevre koyları da ziyaret ederek tatilinizi daha da keyifli hale getirebilirsiniz. Lavrion ve çevresine yapacağınız gezinti için öncelikle rotanızı belirlemeniz yelkenli tekne kiralama işlemlerinde gerekli olan kiralama günü işleminde doğru sonuçlara ulaşmanıza etki eder. Böylelikle yelkenli tekne kiralama hizmetini aldıktan sonra tatilinizin ortasında hizmetin sona ermesi nedeni ile tatilinizi yarıda bırakma durumu ile karşılaşmazsınız.

Lavrion yelkenli tekne kiralama işlemlerinde hizmetin kaç gün ya da hafta alınacağının belirlemesi hizmet bedeli için önem taşır. Yelkenli tekne kiralama bedelinin hesaplanmasında tercih ettiğiniz yelkenli de fiyatın belirlenmesine etki eder. Bunun ile beraber alınacak olan ek hizmetler, mürettebatlı ya da mürettebatsız olarak yapılacak olan kiralama hizmetleri de bedelin belirlenmesine neden olur. Lavrion yelkenli tekne kiralama hizmet bedelinin belirlenmesi öncelikle tekne seçimi yapılır. Talepler ve kiralama günü belirlenerek kiralama bedeli ortaya net olarak çıkarılır. Lavrion kiralık katamaran modelleri ile deniz üzerinde daha fazla yaşam alanı.