7/24 Destek +90 538 211 45 67
Göcek Kiralık Gulet

Göcek Kiralık Gulet Fiyatları

Göçek eşsiz doğası, masmavi denizi ile ülkemizin adeta cennetten bir parçasıdır. Turizm açısından çok popüler olan bu bölgedeki deniz turizmi de aynı derecede popülerdir. İşte bu noktada firmamız sizlere en uygun ve en kaliteli Göcek kiralık gulet alternatiflerini sunmayı amaç edinmiş bulunmaktadır.

Ege ve Akdeniz bölgelerimizdeki deniz turizmine olan talep ve ilgi her geçen gün artmaktadır ve bu bölgemizden en popüler olanlarından birisi de Göcek bölgesidir. Göcek kiralık gulet modelleri de oldukça fazla talep ve ilgi görmektedir. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de insanlar denizden daha çok faydalanmakta ve artık tatillerini deniz üzerinde geçirmeyi tercih etmektedirler. Bu tatillerinde onlara konforlu ve huzurlu bir ortamı sağlama görevi de birinci kalitede üretilmiş olan Göcek kiralık gulet modellerine düşmektedir.

Göcek kiralık gulet modelleri ve fiyatları turizminde ülkemizde çok önemli bir limana sahiptir. Bu liman hem çok kullanılan bir durak noktası olup hem de diğer koylara yakın olması sebebi ile gulet turizminin çok ilgi gösterdiği bir yerdir. Ayrıca Göcek hava yolu ile ulaşım açısından da çok avantajlı bir konumdadır, Dalaman havalimanına sadece on beş dakikalık bir mesafede bulunan Göcek deniz tatilcilerinin ulaşımı açısından çok yakın bir konumda yer almaktadır. Göcek kiralık gulet modellerinin ve diğer tüm yatların kolayca limana girebildiği, bakım ve onarımların yapılabildiği, eksiklerin ve ihtiyaçların kolayca giderilmesi açısından çok iyi hizmet veren bu liman aynı zamanda çok sayıda dükkan ve markete de ev sahipliği yapmaktadır.

Göcek kiralık gulet ve diğer tüm tekneler limandan yolcularını aldıktan sonra sadece on beş yirmi dakika içerisinde eşsiz güzelliklere sahip olan adeta cennete açılan bir kapı olan koylara ve adalara ulaşabilirler.

Göcek gulet kiralama modellerinden sizler için en uygun olanı seçerek mavi turlara çıktığınızda Kapıdağ yarımadası üzerinde Krya, Lisai ve İydai antik kentlerini görebilirsiniz ve bu muhteşem tarihi kenti gözlemleyebilirsiniz. Ekipman ve kazı ekiplerinin bölgeye ulaşımının zor olması nedeniyle tam anlamıyla bu bölgede bir kazı yapılmamıştır ancak buna rağmen Göcek kiralık gulet ve Fethiye kiralık gulet modelleri ile yapacağınız turlarda tarihi antik kent kalıntılarını görebilmeniz mümkündür.

Göcek Kiralık Gulet
Göcek Kiralık Gulet

Göcek Kiralık Gulet Fiyatları ve Modelleri

Göcek kiralık gulet modellerimiz farklı boylarda ve farklı donanımlarda üretilmişlerdir, modellerimizin tamamı yolcularımızın güvenliği, rahatı düşünülerek üretilmiş ve üzerindeki donanımlar ona göre eklenmiştir. Guletlerimizde televizyon, dvd, klima, duş, tuvalet, mutfak gibi birçok donanım bulunmaktadır. Ayrıca meydana gelebilecek her hangi bir acil duruma karşı cankurtaran filikası, gsm telefon, radar, navigasyon, yangın tüpü gibi donanımlarda yer almaktadır.

Mavi tur seyahatlari gelişen teknoloji sayesinde günümüzde geçmiştekilere oranla çok daha farklı lüks ve konforludur. Göcek gulet modelleri özel yatlardan eksiği olmayan jeneratörleri klimaları ve su yapıcıları ile limanlara bağımlı olmadan uzun süre misafirler ile denizde kalabilmektedir. standart olmuştur.

Guletlerimizin kıç kısımları ve güverteleri oldukça geniş ve ferah tasarlanmış olup rahat ve konforlu bir şekilde dinlenebilir ve güneşlenebilirsiniz. Guletlerimizde yapacağınız deniz tatillerinizde ailenizle ya da yakın dostlarınızla eğlenceli, keyifli ve huzurlu günler geçireceksiniz.

Guletlerin uzunlukları ise on beş ile kırk metre arasında değişmektedir. Gulet boyutları ile yolcu kapasiteleri doğru orantılıdır. Kamara sayıları ise iki ile on altı arasında değişmektedir. Göcek kiralık gulet modellerimizi donanım seviyelerine göre indirimli, standart, lüks ve ultra lüks olarak ayırabiliriz.

Hangisi olursa olsun bütün yatlar yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. Sahil güvenlik ve liman başkanlıkları tarafından denetlenen uluslararası ve yerel yönetmeliklere uygun teknelerdir.

Göcek Gulet Kiralama için Önemli Detaylar

Fethiye Göcek gulet kiralama araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Seçeceğiniz guletin özelliklerini, hangi hizmetlerin sunulacağını, personelin profesyonellik seviyesini, ne zaman ve nereden tekneye bineceğinizi gibi birçok noktaya dikkat etmeniz huzurlu, mutlu ve eğlenceli bir deniz tatili geçirmeniz adına büyük önem taşımaktadır. Firma olarak biz her zaman deneyimli kaptanlar ve profesyonel mürettebat ile çalışmaktayız. Güvertede görevli personelimiz size son derece kaliteli hizmet sunmaktadır, temizlik, leziz yemeklerin yapımı, yemek servisi gibi birçok profesyonel hizmeti personelimiz tarafından alabilmeniz mümkün olacaktır. Uygun Göcek kiralık gulet fiyatları ile mutluluğa yelken açın.

Guletlerimizin boyutları ve kapasiteleri farklılık göstermekte olup tüm guletlerimiz seyahat boyunca yetecek kadar tatlı su ve yine seyahat boyunca fazlasıyla yetecek kadar yakıt depolanmış halde limandan sizi alacaktır. Gulet, tipik olarak Akdeniz ve Ege Denizi kıyılarında yelken ve seyir için kullanılan geleneksel bir ahşap teknedir. Bu tekneler genellikle yerel kaynaklı ahşaptan yapılır ve geniş bir kiriş ve yuvarlak bir gövde ile ayırt edici bir şekle sahiptir. Guletlerin boyutları küçük, geleneksel teknelerden lüks bir yatın tüm olanaklarına sahip daha büyük, modern teknelere kadar değişir. Akdeniz bölgesinde geleneksel olarak balıkçılık ve ulaşım için kullanılan guletler, son yıllarda turizm ve gemi gezileri için popüler hale geldi. Birçok gulet artık klima, özel banyolar ve konforlu kabinler gibi modern olanaklarla donatılmıştır. Genellikle, yolcuların yüzmenin, şnorkelli yüzmenin ve bölgenin güzel koylarını ve körfezlerini keşfetmenin keyfini çıkarabilecekleri kıyı boyunca çok günlük yelken gezileri için kullanılırlar. Bazı guletler ayrıca gurme yemekler ve diğer olanaklar sunarak onları lüks yolculuklar ve özel kiralamalar için popüler bir seçim haline getirir. Uygun Göcek kiralık gulet fiyatları.