7/24 Destek +90 538 211 45 67
simi kiralık yelkenli

Simi Kiralık Yelkenli

Yunanistan ülkesinin en küçük adaları arasında yer alan Simi, rengârenk evleri ile dikkatleri çeken özel bir güzelliğe sahip. Huzuru çağrıştıran Simi Adasının kıyımıza olan uzaklığı ise sadece 6,5 kilometre kadardır. Sakin ve huzurlu tatil isteyenlerin uğrak noktası olan Simi Adasından yelkenli tekne kiralayarak farklı koylara ve yerlere de geçiş yaparak muhteşem bir tatil gerçekleştirmenin avantajlarını elde edebilirsiniz. Simi kiralık yelkenli tekne hizmetini almanın sonrasında ise rotanızı belirleyerek tatilinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle tatilinizde birçok farklı koyu ziyaret etmenin de ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Simi kiralık yelkenli
Simi kiralık yelkenli

Simi Kiralık Yelkenli Tekne Hizmeti Alımında Nelere Dikkat Etmeli?

Kiralık yelkenli tekne hizmetini alarak birçok Yunanistan adasını ziyaret edebilir ve hatta Datça’ ya sadece 90 dakikada ulaşabilirsiniz. Muhteşem bir tatil gerçekleştirmenin avantajlarını sunan yelkenli tekne kiralama hizmeti aynı zamanda son derece de avantaj sağlamaktadır. Simi kiralık yelkenli tekne hizmetinin alımında ise bazı detaylara dikkat etmeniz son derece önemli. Öncelikle nasıl bir yelkenliye ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz gerekiyor. Yatak kapasitesi özellikle konaklama için son derece önemli. Bunun yanı sıra kaç kişi ile Simi kiralık yelkenli gezisi yapacağınız, yelkenli içinde stok yapıp yapamama kriterlerine de yer açmanıza sebep olur.

Kiralık yelkenli tekne hizmeti alırken, lüks olarak ifade edilen yelkenlilerden faydalanarak ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz. Bununla beraber dilerseniz daha ekonomik bir seçim sunan klasik yelkenli kiralama hizmetini de tercih edebilirsiniz. Kiralık yelkenli tekne seçiminin tatiliniz için uygun özellikleri sunan tercihi yapmanın sonrasında ise tekne kiralama işlemi için sözleşmenin düzenlenmesine sıra gelir. Bu aşamada kaç gün ya da hafta kiralanacağı son derece önemlidir. Tatilinizi yarıda kesmenizi gerektirmeyecek olan bir seçim için ise rota belirlemeniz gerekir. Ziyaret etmek istediğiniz koyları ve marinaları belirleyerek tatilde konaklama işlemleri ile beraber kaç günlük ya da haftalık kiralama işlemine yer açabileceğinizde kolaylıkla belirlenir. Yelkenli tekne hizmetinde, genel olarak kaptanlı kiralama yapılmak ile beraber dilerseniz kaptansız olarak da kiralama işleminden yararlanabilirsiniz. Kaptan olarak görevlendireceğiniz biri var ise ya da sizin bu konuda belgeniz var ise kaptansız yelkenli kiralama hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Kiralama Prosedürü

Simi kiralık yelkenli tekne hizmetinden faydalanarak birçok farklı koyu ziyaret ederek eğlenceli, keyifli ve doğa ile baş başa bir tatil yapmanın avantajına sahip olabilirsiniz. Simi adasından gerçekleştireceğiniz yelkenli kiralama hizmetinde ihtiyaçlarınıza uygun özellikleri sunan yelkenli tekneyi belirlemenin sonrasında kiralama hizmeti için sözleşmenin taraflar arasında imzalanması gerekir. Hizmet bedelinden hizmet içeriklerine kadar birçok detayın yer aldığı sözleşmede hizmetin alınacağı tarihlerde belirtilir. Buna göre sözleşmede hizmetin sona erdiği yani yelkenli teknenin teslim edilmesi gereken tarih ve saatte belirtilmiş olur.

Yelkenli tekne kiralama işlemleri ile muhteşem bir tatil gerçekleştirmenin güzelliğine sahip olarak tatilinizin çoğunu denizin üzerinde yapmanın da ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Bu güzelliğe sahip olurken ise hizmet sözleşmesi maddelerine dikkat etmeli ve gerekli düzenleme var ise imza öncesinde yapılmasını da talep etmeniz önerilir.

Yelkenli tekne kiralama hizmetinde sözleşme her iki tarafında haklarının korunmasına destek olması açısından önemlidir. Hizmeti alanın alacağı hizmet ve bedeli hakkında bilgi sahibi olmasına ve de herhangi bir sürpriz ile karşılaşmasına mani olurken hizmeti sunanında hizmet akabinde alacağı bedel ve teknenin teslim zamanı ile ilgili de bilgi edinmesini sağlar. Zamanında teslimin yapılmaması durumu ile ilgili maddelerde sözleşmede kayıtlı olduğu şekli ile uygulanır. Simi kiralık katamaran modellerimiz yelkenli modellerine alternatif olabilir.