7/24 Destek +90 538 211 45 67
Girit kiralık katamaran fiyatları

Girit Kiralık Katamaran Fiyatları

Şehrin yoğun temposundan uzaklaşmak veya özel bir gününüzü farklı bir şekilde geçirmeyi mi planlıyorsunuz… Sıradan tatiller yerine farklı yerleri deneyimleme veya farklı etkinlikler yapmak isteyenler için bir ada gezisi de fena olmazdı sanırım. Hele bu ada Akdeniz’deki adalardan bir tanesi ise… Girit ada tatiliniz için size önerebileceğimiz harika bir seçenek olacaktır. Özellikle bu adayı katamaran kiralayarak gezmeye ne dersiniz? Her bütçeye uygun Girit kiralık katamaran fiyatları ile tekne tatil seçeneği ile aileniz, arkadaşlarınız veya sevdikleriniz ile birlikte sadece size özel ve butik bir tatil yapma imkânı bulabilirsiniz. Özellikle covit sonrası bu tarz tatil seçeneklerine olan ilgi artmıştır. Çünkü klasik bir tura katılıp sabit bir rotada tatil yapmak ve kalabalık gruplar arasında sıkışmak yerine katamaran kiralama tatili ile rahat bir tatil yapabiliyorsunuz.

Girit Kiralık Katamaran Fiyatları Hakkında

Girit turizm alanında gelişmiştir. Yıl boyunca birçok turist Girit’i gezmek ve birbirinden güzel plajlarını, koylarını keşfetmek için gelir. Girit üç şehirden oluşan bir adadır. Hanya Resmo ve Kandiye. Kandiye Girit’in en büyük şehridir. Girit’teki her şehrin gezilecek birbirinden güzel mekânları vardır ancak biz öncelikle uygun Girit kiralık katamaran fiyatları ile tekne tatilini seçenlerin gezeceği rotalara bir bakalım. Efalonissi Plajı… Burası Girit’in turkuaz rengi sularıyla ve pembeli tonlardaki kumlarıyla dikkatleri üzerine çeken plajıdır. Yumuşacık kumların üzerinde yürümek ve berrak bir sudaki yüzme keyfi gelenleri kendine hayran bırakıyor. Ardından Balos Plajına doğru yola çıkılır buraların en belirgin özelliği sığ ve sakin sulara sahip olmasıdır. Buraya geldiğinizde sanki bir kartpostalın içindeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz.

Voulisma Plajı ise bir diğer güzel duraklardandır. Geniş ve bakir bir koy özelliğinde olan bu plaja geldiğinizde Girit’in dağlarına karşı bir manzaraya sahip olursunuz. Ardından sıradaki rotamız Avrupa’nın en büyük palmiye bahçelerini barındıran Vai Plajıdır. Sonraki durağımız iki tepeye karşı konumlanan Preveli plajıdır. Burası denizin içeriye doğru bir yol yaptığı ve adeta kupkuru alanda oluşmuş yemyeşil bir vahaymışçasına palmiye ağaçları ile kapıdır. Suyu da oldukça ılık olan Preveli Plajında yüzme ve güneşlenme keyfinin tadına çıkarmak için uygun Girit kiralık katamaran fiyatları ile tekne tatili kaçırılmayacak bir fırsattır. Giritin dağlık kısımlarında yer bulmuş bir diğer plaj da Matala Plajıdır. Buraya geldiğinizde Girit’in mağaralarına karşı bir yüzme deneyim yaşarsınız isterseniz bu mağaralarını da ziyaret edebilirsiniz. Her ihtimale karşı yanınıza rahat bir ayakkabı almanızı öneririz. Giritin plajları genelde sakin ve dingindir. Sıradaki sakin plajımız Souda Plajıdır. Burası Giritin en geniş koylarından bir tanesidir. Yürümeyi sevenler için uzun bir kumsala sahip olan Ammaudara Plajı ile Girit turumuz sona eriyor. Gördüğünüz gibi birbirinden güzel, el değmemiş, keşfedilmeyi bekleyen Girit’in koyları ve plajları katamaran kiralama Girit tatil seçeneğini seçenlere güzelliklerini sunmak için bekliyor.

Girit kiralık katamaran fiyatları
Girit kiralık katamaran fiyatları

Katamaranlar Nasıl Bir Tatil Sunuyor?

Katamaranlar oldukça uzun boylara sahip olan ve kişi kapasitesi yüksek olan tatil tekneleridir. İki teknenin birleşmesini andıran görüntüsü ve geniş yapıları ile bilinirler. Katamaran kiralama Girit tatili için oldukça konforlu bir yapıdadırlar. Öyle ki ister ailenizle isterseniz de arkadaşlarınızla katamaran kiralayarak rahat bir ortamda tatil geçirebilirsiniz. Firmamız tarafından sağlanan kaptan ve personel desteği ile rahat bir Girit kiralık katamaran tatili sizleri bekliyor. Kaptanlarımız Girit tatiliniz için en uygun rotayı çizecektir; ancak sizler rota üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Katamaran kiralama Girit tatili ile Akdeniz’in bakir koylarını keşfe çıkacak, Girit’in birbirinden güzel plajlarında daha önce hiç yaşamadığınız bir deniz kum güneş deneyim yaşayacaksınız. Öyle ki katamaran kiralama Girit tatili sayesinde rotanızın istediğiniz durağında demir atıp istediğiniz manzaraya karşı güneşlenebilir veya yemeğinizi yiyebilirsiniz. İşte tam da bu nedenden dolayı Girit Adası katamaran kiralama tatilleri kalabalıktan uzak, kişiye özel ve butik bir tatil fırsatı sunuyor.

Firmamızın her zevke ve bütçeye uygun olarak katamaran ve yelkenli filosu mevcuttur. Sadece tek yapmanız gereken, tatile katılacak kişi sayısını belirtmek ve tatiliniz için önceden rezervasyon yapmanız olacaktır. Erken rezervasyon yaparak indirimli fiyatlardan faydalanmış olursunuz. Katamaran kiralama Girit tatiliniz için 0538 211 45 67 numaralı telefondan bize ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sizlere en uygun Girit kiralık katamaran fiyatları sunacağız.