7/24 Destek +90 538 211 45 67
göcek kiralık motoryat

Göcek Kiralık Motoryat

Göcek kiralık motoryat modellerimiz ile Göcek’in eşsiz koylarında sizleri lüks bir deniz tatili bekliyor. Şehrin gürültüsünden ve stresinden bıktınız ve tatile ihtiyacınız var. Sakinliğin yanı sıra aktif bir tatil mi düşlüyorsunuz. Sahilin yeşilliklerinden kopmadan bir deniz yolculuğu sizlere iyi gelecektir. Kiralık motoryat ile kıyıdan kıyıya, koydan koya istediğiniz zaman serin sulara atlayabileceğiniz bir tatil, akşamları balığınızın yanı sıra içkinizi alabileceğiniz, yakınlarınızla emsalsiz sohbetleri yapabileceğiniz bir teknenin güvertesi size tam da bu istediğiniz, hayalini kuruduğunuz tatil olanağını sağlayacaktır.

Göcek, Muğla iline bağlı, 98 kilometre mesafede Fethiye ilçesine bağlı Akdeniz’in incilerinden biridir. Göcek’e ister karayolu ister hemen yakınındaki Dalaman havaalanı sayesinde havayolu ile kolayca ulaşabilirsiniz.  Göcek Marinaya ulaştığınızda eğer daha önceden rezervasyonunuzu yaptı iseniz ailenizin veya grubunuzun büyüklüğüne ve ne kadar zaman ayırabildiğinize ve bütçenize bağlı olarak değişik boy, kapasite ve konfor derecesinde bir motoryat sizleri Mavi tur veya Özel bir deniz turu sizleri bekliyor olacaktır. Daha rezervasyonunuzu yaptırmadı iseniz veya o anda karar verdi iseniz Göcek kiralık motoryat hizmeti alabileceğiniz birçok firma veya turizm acentesi sizleri Göcek marinada hatta otelinizde beliyor olacaktır.

Göcek Kiralık Motoryat Hizmetleri Nelerdir?

Göcek kiralık motoryat hizmetleri çok çeşitlidir. Uzun bir Mavi yolculuk planı yapabileceğiniz gibi, eğer zamanınız kısa, aileniz 3 – 4 kişiye kadar ve bütçeniz çok geniş değil ise bile en yakındaki birkaç koyu birkaç günlüğüne ziyaret edecek bir motoryat kiralama şansınız olabilir.  Çünkü Göcek kiralık motoryat açısından son derece zengin seçeneklere sahiptir. Günlük geziler yapabileceğiniz büyük olmayan genelde ahşap veya fiber motoryatlar sizlere bu keyfi hesaplı bir şekilde sunabilir. Ya da kalabalık bir aile veya grupsunuz zaman ve bütçeniz uygun o zaman 1 hafta veya dileseniz daha uzun bir süre için koydan koya manini göbeğinde harika bir tatil yapma seçeneğiniz de var. Göcek kiralık motoryat sizlerin ihtiyacınıza uygun bir motoryat temin etmek konusunda cömert davranacaktır.

Göcek doğal güzellikleri ve özellikle eşsiz koyları ile sadece yerli, yabancı turistlerin ilgi odağındadır. Göcek ve yakın çevresinde harika koyları Göcek motoryat turları ile tek tek keşfedebilirsiniz. Geceleri teknenizde kalacak ve ışık kirlenmesinden çok uzak bir şekilde yıldızlara uzanabileceksiniz. Güzel bir yemek, içkiniz ve gökyüzü derin sohbetler unutulmaz anılar sizlerin olacaktır. Göcek çevresindeki en bilinen koy ve kıyılardan bahsedecek olursak en yakınlarda İnlice Plajı, Sarıgerme Plajı,  gelirken İncirli koy, Bedri Rahmi Koyu, Göbün Koyu, Boynuzbükü Koyu, Kleopatra Hamamı Koyu, Sarsala Koyu Domuz ve Tersane adaları giğer çok bilinen cennetlerdir. Şöyle düşünmeden edemiyor insan “ sadece Göcek civarındayız ve ne kadar çok doğa harikası koy var etrafımızda” Göcek doğal şartlara karşı korunaklı koylarıyla Dünyada tekne sektöründe çok önemli bir konuma sahiptir.

Göcek kiralık motoryat
Göcek kiralık motoryat

Kiralık Motoryat – Çevre Koylar

Göcek kiralık motoryat ile sadece Göcek ile sınırlı değilsiniz. Uygun bir tekne ve zaman ile Fethiye, Ölüdeniz, Dalyan, Marmaris, Gökova’ya kadar ve fazlası uzun bir rotada ülkemizin cennet koy ve sahillerini bizzat yaşamanız mümkün olabilir. Hatta pasaportlarınız hazır ve vize işlerini hallettiğinizde bu harika tur Yunan adalarına kadar uzanabilir.  Şüphesiz bu türden uzun Mavi turlar için öncesinden rotalar hakkında araştırma yapmalı, tekneler incelenmeli, fiyat teklifleri alınmalı, Kaptan ve organizasyonu yapan profesyonellerin önerilerini dinlemeli ve sonrasında gerçekten planlanmış bir tura çıkmalısınız. Keyif aceleye getirilmemeli ve ne istediğinizden tam olarak emin olmalısınız.

Kiralık motoryat seyahatlerinde kullanılan motoryatlar gerek boyut gerekse donanım açısından çok farklı olabilmektedir. Günlük motoryat turları için daha mütevazi ama güvenilir nispeten küçük motoryatlar kullanılmaktadır. Çevre koyları ziyaret veya bazen de amatör balıkçılık için bu tür motoryatlar çok uygundur. Fiyatlar diğerlerine göre ciddi olarak düşer. Diğer motoryatlarda olduğu gibi tüm motoryatlar ehliyetli kaptanlar tarafından kullanılmaktadır. Güvenlik ilk kuraldır.  Dikkat edeceğiniz önemli bir nokta bakımlı tekneler her zaman daha güvenlidir ve ödediğinizi size güvenlik ve konfor olarak geri verirler.

 Göcek kiralık motoryat seçeneklerinde gerçekten daha kalabalık ve uzun süreli misafirlerini tekne konforu ile ağırlayacak motoryatlar bulunmaktadır. En az 2 wc, 2 kamara, güneşlenme alanı, denize girip kumla tertibatı, yeterli yemek alanı ve mutfak bölümün içeren motoryatlar bulunmaktadır. Kamera sayıları 6, 8 hatta 10 olabilir. Motoryatlar gösterişli ve konforlu teknelerdir. Şüphesiz tekne ne kadar büyük ise p kadar misafir ve onlara hizmet edecek personel, yakıt ve diğer her şey gibi fiyatlar da ciddi olarak artacaktır. Göcek koylarında motoryat yerine lüks guletler ile tatil planınız var ise Göcek kiralık gulet modellerimize bakabilirsiniz. Uzman ekibimiz ve her bölgede teknik destek elemanlarımız ile sizlere huzurlu ve güvenli bir tekne tatili sunuyoruz. Her türlü bütçeye uygun motoryat seçenekleri için bizlerden destek alabilirsiniz.

Göcek kiralık motoryat modelleri ile motoryatların sağladığı hız avantajı sayesinde kısa sürede çok daha fazla koy keşfetme şansı yakalayın. Yelkenli veya katamaranlarda 1 haftalık turlarda çok fazla yer değiştirmek çok kolay değildir. Motoryatlarda ise 1 haftalık turunuzda Göcekden başlayabilir ve Fethiye veya Marmaris koylarını keşfedebilirsiniz. Motoryatlar geniş olduğu için Göcek içinde çok dar koylara girme şansınız yoktur. Açığa demir atabilir, servis botu ile koy içindeki restoran veya marinaya girebilirsiniz