7/24 Destek +90 538 211 45 67
Yunanistan kiralık yelkenli

Yunanistan Kiralık Yelkenli

Her bütçeye uygun, her boy ve kabinde Yunanistan kiralık yelkenli tekne modellerimizi ile unutulmaz bir mavi tur deneyimi yaşayın. Rezervasyon ekibimiz sizlere hızlı dönüş yapacaktır. Tekne kiralama sektöründeki uzun yıllar tecrübeleri sayesinde isteğinize göre en doğu tekneleri sunacaklardır. Yunanistan dünyanın en önemli tekne kiralama destinasyonlarından biridir. Birçok yelkenli seçeneği mevcuttur. Size en uygun yelkenli tekneleri liste olarak göndereceğiz. Seçtiğiniz tekne için ise tüm resim ve detayları göndereceğiz. Turunuz boyunca ise bölgedeki ekibimiz sizlerin hizmetinde olacaktır.

Yunanistan yıl boyunca yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Bulunduğu ılıman iklimin de sayesinde yaz ve kış birçok ziyaretçi Yunanistan’ın kültürel mirası, doğası, doğal güzellikleri, pırıl pırıl denizi ve cıvıl cıvıl sahillerini görmek için gelirler. Cıvıl cıvıl sokakları, rengârenk restoranları, eski medeniyetlerden kalma tarihi kalıntıları ile gelenleri etkilemeyi başarır Yunanistan. Tüm bunların yanı sıra Yunanistan’ın denizinde tatilini geçirmek isteyen kişiler de Yunanistan kiralık yelkenli tekne tatilini seçerek Yunanistan’ı denizden seyrederler. Bilindik, bilinmedik birçok koyunu körfezini gezer ve sadece kendilerine özel bir tatil keyfi yaşarlar.

Yunanistan Kiralık Yelkenli Hakkında

Yemyeşil doğası ve masmavi deniziyle gelenleri karşılayan Yunanistan birçok turistin tatil seçenekleri arasında yer alıyor. Yunanistan’ın tarihi geçmişi, Akropolleri, eski medeniyetlerden kalma yapıları, cıvıl cıvıl cadde ve sokakları gelenleri kendine hayran bırakıyor. Ayrıca uzun bir kıyı şeridine sahip olan Yunanistan’da birçok sahil koy ve körfez ve adacıklar da bulunuyor. Bu durum deniz tatilcilerini cezbeden en önemli detay oluyor. Özellikle butik tatil yapmak isteyen, ailesi veya arkadaşlarıyla birlikte tatile çıkıp kafa dinlemek isteyenler için Yunanistan kiralık yelkenli tatil seçeneği harika bir fırsat oluyor.

Birçok firmada yelkenli kiralama hizmeti ve mavi tur gibi farklı tur ve organizasyonlar bulunmaktadır. Öyle ki oluşan yoğunluk nedeniyle kontenjanlar hemen dolmaktadır. Bunun için tatilciler yaz tatilleri için kış aylarından arayarak rezervasyonlarını yaptırmaktadırlar. Bunun sebebi Yunanistan’ın hem doğal güzelliklerini görmek hem de pırıl pırıl denizinde huzur, eğlence ve heyecan dolu bir tatil geçirme isteğidir. Bunun için insanlar Yunanistan kiralık yelkenli hizmetinden faydalanırlar. Bu tatil seçeneği kalabalık gruplarla, aile ile birlikte tatil yapmaya imkân verir niteliktedir. Öyle ki rotasını dahi kendinizin belirleyebildiği, istediğiniz yere demir atıp, istediğiniz yerde yüzme keyfini yaşayabileceğiniz özgür ruhlu bir tatili sizlere sunuyor.

Sizin tek yapmanız gereken şey Yunanistan tatiliniz için firmamızla iletişime geçip tatile katılacak kişi sayısı hakkında bilgi vermek olacaktır. Firma yetkililerimiz size en uygun yelkenli modellerimizi sunacaktır. Birçok yelkenli modeli mevcuttur. Yelkenlilerimizi kaptanlı veya kaptansız şeklide de kiralayabilmektesiniz. Yelkenli kullanma ehliyetine sahip misafirlerimiz, böylece kendi tatil rotanızı dahi kendiniz çizebilecek dümeni kendiniz kontrol edebileceksiniz. Yani Yunanistan kiralık yelkenli tatili ile harika, eğlenceli ve macera dolu bir tatil sizleri bekliyor olacak.

Yunanistan kiralık yelkenli
Yunanistan kiralık yelkenli

Yunanistan Kiralık Yelkenli Tatili Detayları

Yelkenli kiralama hizmeti veren firmalar aslında müşterilerine danışmanlık hizmeti de vermektedir. Sizlerin daha konforlu ve kaliteli bir tatil geçirmeniz için size e uygun yelkenli modelini seçmenize yardımcı olur. Katılacak yolcu sayısına göre net olarak belirlenebilen modellerin tamamı bakımlı, konfor alanı yüksek, geniş ve kullanışlı kamaralardan oluşan tatil tekneleridir. Bu tekneler kıyıya yanaşabilme özeliğine sahip teknelerdir. Böylece istediğiniz zaman yelkenlinizden inip kıyıya çıkabilirseniz. Firmamız yelkenlilerin genel bakımı temizliği için personeller ve kaptan görevlendirir. Tatilliniz boyunca sizlere eşlik eden bu mürettebat sizlerin daha iyi bir tatil geçirmeniz için yardımcı olacaktır. Sizler de sadece doyasıya yüzüp güneşlenebilecek ve hatta istediğiniz yerde balık tutabileceksiniz.

Öyle ki Yunanistan kiralık yelkenli tatili sizlere sabah kahvaltınızda Kos Adasından Yunanistan’ı seyrederken; akşam yemeğinizi de Nikiti adasında gün batımı manzarasına karşı yemeniz için imkânı tanır. Böylece yelkenli kiralama seçeneği sizlere özel bir tatilin yelkenlerini açmış olur.

Yunanistan Yelkenli Tatili Güzergahı

Yunanistan’da gezip görebileceğiniz birçok yer vardır. Yunanistan’a ilk defa geliyorsanız Akropolis ve Akropolis müzesizini mutlaka görmelisiniz. Akropolis’te eski medeniyetlerden kalma yüksek sütunlar ve heykeller bulunmaktadır. Mevki olarak da Yunanistan’ın yüksek bir noktasında bulunur, her yerden rahatlıkla görebilirsiniz. Akropolis Müzesinde de Akropolisten çıkarılan kalıntılar sergilenir. Buralardan sonra Syntagma Meydanı, Anafiotika Bölgesi, Lykavittos Tepesine mutlaka uğramalısınız.

Gelelim Yunanistan kiralık yelkenli tatili ile nereleri gezebileceğinize… Volos Adası, Kos Adası, Nikiti Adası, Corfu Adası, Athens Adası, Santotini Adası, Peloponese Adası, Halkidiki Adası, Rhodes Adası, Mykonos Adası gibi adalar sırasıyla gezilir. Sizler de yıl boyu yüklendiğiniz yorgunluğu Yunanistan’ın sularında tatil yaparak atmak sterseniz Yunanistan kiralık yelkenli tatilini seçebilir ilgili telefondan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Yakın bir rota olan Bodrum için ise Türkiye kiralık yelkenli tekne modellerimize bakabilirsiniz.