7/24 Destek +90 538 211 45 67
alimos kiralık katamaran

Alimos Kiralık Katamaran

Yunanistan’ın Attika bölgesinde bulunan Alimos, tatilcilerin ilgisini çeken turizm merkezlerinden biridir. Alimos kiralık katamaran hizmetinden faydalanarak Yunanistanın’ın en seçkin bölgelerini keşfedebilir ve özel bir tatil fırsatına sahip olabilirsiniz. Alimos, Atina civarından yer alan büyük ve modern bir yat limanıdır. Dolayısıyla tatil planınızı bu bölgede başlatabilir sonrasında Atina’nın yakınında yer alan diğer bölgeleri keşfedebilirsiniz.

Modern denizcilik imkanlarından yararlanarak yapacağınız seyahate kiraladığınız katamaran eşlik edecek. Bölgeyi hızlı ve  detaylı bir şekilde gezmenizi sağlayacak katamaran seçeneklerine kısa bir araştırma sonucunda ulaşabilirsiniz. Alimos, şehir merkezine 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bu durum sayesinde bölgenin zenginliklerini keşfetme imkanına sahipsiniz.  Alimos kiralık katamaran imkanından faydalanarak tatilinize başladıysanız eğlence merkezleri, zengin lezzetlerin yer aldığı restoranlar ve bölgenin dikkat çeken yerel pazarına erişim imkanına sahipsiniz. Turistik gezilerde tercih edilebilecek en güzel ülkelerden biri olan Yunanistan, farklı koyları ve yat limanları ile tatil planınız benzersiz kılıyor.

Alimos kiralık katamaran
Alimos kiralık katamaran

Alimos Kiralık Katamaran – Zengin Plajlar

Doğa tutkunları tarafından tercih edilen Alimos, zengin plajlara ev sahipliği yapan yat limanlarından biridir. Kiralık katamaran imkanından faydalanarak  bu plajları keşfedebilir, yaz tatilinizi benzersiz kılabilirsiniz. Üstelik ayrıcalıklarınız yalnızca plajlar ile sınırlı değil. Dilerseniz akşamınızı eğlence merkezlerinde değerlendirebilir isterseniz de farklı lezzetleri deneyimleyeceğiniz restoranları keşfedebilirsiniz. Alimos tatiliniz ile Yunanistan’ın en şirin bölgelerinden birini keşfederek, bölgenin yakınında yer alan yat limanlarını kiralık katamaran ile gezebileceksiniz.

Plajlar, tatilcilerin en çok dikkat ettiği detaylardan biridir. Çünkü tertemiz bir plaj  ve çarşaf gibi bir deniz ile keyiflenmeyecek hiçbir tatil yoktur. Dolayısıyla tatil planımızı yaparken seçtiğimiz bölgede yer alan plajlara ve sunduğu imkanlara da dikkat ederiz. Alimos bu açıdan önemli merkezlerden biridir. Yunanistan’ın Attika bölgesinde bulunan bu yer plajları ile dikkat çekmektedir. Tatilcilere keyifli plaj alanları sunan Alimos’u kiraladığınız Alimos kiralık katamaran modelleri ile keşfetmeye ne dersiniz?

Hız ve konfor teknesi olarak da bilinen kiralık veya özel katamaranlar, Alimos tatilinize sürat katacak detaylardan biridir. Atina’ya yakın konumu sayesinde diğer bölgeleri daha kolay bir şekilde keşfedebilecek ve tatilinizi verimli bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Alimos kiralık katamaran kiralayarak deniz tatilinizi uzun ve verimli bir şekilde planlayabilirsiniz. Çünkü bu tekneler kullanım açısından sizlere konfor sunmaktadır. Dolayısıyla tatile başladığınız günden bitişe kadar rahat bir şekilde gezinize devam edebilirsiniz.

Alimos ile Atina Şehir Merkezinin Yakınındasınız!

Alimos bölgesinde tatil yapmaya karar verdiyseniz diğer alternatifleri de değerlendirmeyi unutmamalısınız. Başta Alimos Marina olmak üzere pek çok çeşitliliğe sahip olan bölge Atina şehir merkezine yakınlığıyla da bilinmektedir.  Tatilinize katamaran kiralayarak başlayabilir, sonrası için çevrede yer alan lüks veya  ekonomik konaklama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Alimos’da konaklamaya karar verdiyseniz pek çok seçeneğe sahip olduğunuzu unutmamalısınız. Bölge; kendin pişir kendi ye, apart otel, plaj otelleri, ekonomik oteller, jakuzili otel, evcil hayvan dostu otel gibi birçok seçenek sunmaktadır. Dolayısıyla belirlediğiniz standartlara uygun konaklama çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik bölge konaklamanın yanı sıra sosyalleşmek için de pek çok seçenek sunmaktadır. Bölgenin çevresinde yer alan eğlence merkezlerini değerlendirebileceğiniz gibi yakında yer alan Alimos yat limanından da faydalanabilirsiniz.

Alimos kiralık katamaran yolculuğu bölgede yer alan diğer mekanları keşfetmenize de olanak sağlamaktadır. Atina sahil, Kallithea, Palaio Faliro bu bölgeye yakın yerlerden bazılarıdır. Eğer her gün aynı yerde olmak istemiyor ve bölgenin çevresini de keşfetmek istiyorsanız mutlaka bu semtleri de gezmelisiniz. Böylece bölge hakkında geniş bir bilgiye sahip olacak ve verimli bir tatil geçireceksiniz. Alimos kiralık katamaran tatiliniz boyunca teknik ekibimiz 7/24 hizmetinizde olacaktır. Mürettebatlı kiralık katamaran tatilinizde ise kaptanlarımız sizi en güzel koylara güvenle ulaştıracaktır. Kiralık katamaran seyahatiniz boyunca aşçılarımız ise size eşsiz Akdeniz mutfağı lezzetlerini sunacaklardır. Alimos ve çevresini yelkenli modellerimiz ile keşfetmek isterseniz Alimos kiralık yelkenli yazımıza göz atabilirsiniz.