7/24 Destek +90 538 211 45 67
fethiye kiralık motoryat

Fethiye Kiralık Motoryat

Her bütçeye uygun Fethiye kiralık motoryat modelleri ile Fethiye’nin eşsiz güzellikteki koylarını keşfedin. Deniz üzerinde lüks otel konforu yaşamak ve vip hizmet isteyen misafirlerimiz için her boyda ve klasta motoryat filomuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Konusunda uzman ekibimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Turunuz boyunca ise uzman mürettebatımız sizlere en iyi deniz tatili deneyimini sunmak için ellerinden gelenin en iyisinin yapacaklardır.

Fethiye ve Göcek’in her türlü doğal şartlara karşı korunaklı koylarında, masmavi deniz ve yemyeşil çam ormanları arasında lüks bir tatil deneyimi motoryatlar ile mümkün olabilmektedir. Profesyonel kaptan ve gemicilerimiz sizleri eşsiz güzelliklere en güvenli şekilde ulaştırırken aşçılarımız ise size dünya mutfağının lezzetlerini sunacaktır.

Muğla’nın en büyük ilçelerinden biri olan Fethiye, Ege ve Akdeniz’in birleştiği noktada yer almaktadır. Ölüdeniz’i ile ünü dünyaya yayılmış olup en fazla turist çeken tatil merkezlerinden biridir. Yunan Adaları’na yakınlığı, muhteşem koyları, plajları, su altı güzellikleri ve yat limanları ile yatçılık sektörünün de önemli destinasyonlarından biridir. Fethiye’de birçok Fethiye kiralık motoryat hizmeti veren turizm ve yatçılık firmaları bulunmaktadır. Mavi tur çıkış noktalarından biri olan Fethiye’de ayrıca günlük, haftalık deniz turları da yapılmaktadır.

Fethiye kiralık motoryat ile Fethiye çevresinde bulunan ve kara ulaşımı olmayan birçok koyu, adaları, sualtı şehirlerini keşfetmek, Fethiye’nin muhteşem denizinin açıklarında doyasıya yüzmek, geceleri denizden gelen esinti ve deniz kokusu eşliğinde kıyı şeridinin ışıklarını izlemek, kısacası rüya gibi bir tatilin keyfine varmak, Gemiler Adası‘nda tarihi keşfetmek kaçınılmazdır. Bu güzelliklere şahit olmanın tek yolu Fethiye kiralık motoryat hizmeti almaktır.

Fethiye Kiralık Motoryat – Neden Fethiye ve Motoryat?

Fethiye doğal güzellikleri yanı sıra gelişmiş yat turizmi potansiyeline sahiptir. Bir turizm ilçesinin sahip olması gereken tüm alt yapıya, donanım ve mekanlara sahip olması yanı sıra Akdeniz Bölgesi’nin en önemli yat limanları da Fethiye’dedir. Özellikle Göcek Beldesi, yat turizmi açısından oldukça gelişmiştir. Ülkemizin en lüks marinalarından 4 tanesi bu bölgede bulunmaktadır. Ayrıca Fethiye’de yat satış ve kiralama firmaları, yat bakım, onarım atölyeleri, yatçılıkla ilgili her türlü malzeme satışı yapan mağazalar bulunmaktadır. Hem doğal güzellikleri, hem uluslar arası marinalarının gelişmiş olması hem de konumu itibari ile Fethiye kiralık motoryat hizmetinin merkezlerinden biridir. Akdeniz ikliminin hakim olduğu Fethiye’de bahar aylarından itibaren mavi tura çıkmak, tekne gezileri yapmak mümkündür. Neden Motoryat sorusuna gelecek olursak;

Motoryatlar, hızlı, güvenli ve konforlu teknelerdir. Yelkenliler ile kıyaslandığında çok daha hızlıdır. Eğer kısa tatil süresi söz konusu ise daha fazla yer görmek açısından kiralık motoryat hizmeti almak çok daha avantajlı olmaktadır. Tabi ki hız tutkunlarının öncelikli tercihi motoryat olmaktadır. Ayrıca deniz tatili sırasında kıyılara yanaşmak açısından motoryatlar daha avantajlıdır. Çünkü manevra kabiliyetleri oldukça iyidir. İstenilen yerde kıyıya çıkma, demir atma imkanı sağlarlar.

Fethiye kiralık motoryat - Gemiler Adası
Fethiye kiralık motoryat – Gemiler Adası

Mavi yolculuğa çıkmak için zaman kısıtlaması varsa Fethiye kiralık motoryat ile 3-4 günde turu tamamlamak mümkündür. Genellikle diğer teknelerin bir haftada alacakları yolu motoryatlar 3-4 günde tamamlamaktadırlar. Fethiye tatillerine deniz seyahatini de eklemek isteyenler birkaç günlüğüne Fethiye kiralık motoryat hizmeti alarak tatillerini hareketlendirebilir, çevre koy ve plajlarını gezebilirler.

Fethiye kiralık motoryat tercih edenler genellikle otel rahatlığını deniz üzerinde yaşamak isteyenlerdir. Motoryatlar konforlu yaşam alanlarına sahiptir. Ferah, geniş kamaraları, oturma alanları, yemek yeme alanları vardır. Güvertelerinin geniş olması rahat hareket etme, güneşlenme açısından idealdir. Eğer aile ve kalabalık grup ile tatil yapılacaksa kesinlikle motoryat tercih edilmelidir. Motoryatların lüks, delüks ve ekonomik modelleri bulunmaktadır. Bu yüzden sadece zenginler için değil, orta düzey grupların da rahatça Fethiye kiralık motoryat hizmetinden yararlanmaları mümkündür. Katamaran ile Fethiye’yi keşfetmek için Fethiye kiralık katamaran modellerimize bakabilirsiniz.

Kiralık Motoryat – Motoryat ve Konfor

Fethiye kiralık motoryat hizmeti kaptan ve mürettebat ile yapılmaktadır. Kaptan ehliyeti olsa bile motoryatlarda deneyimli kaptanların ve mürettebatın hizmet verme şartı vardır. Bu da aslında önemli bir avantajdır. Mürettebatta usta aşçılar yemek yapmakta, servis personeli yemek servisi yapmaktadır. Tekne temizliği de mürettebat tarafından yapılmaktadır. Deniz yolculuklarında güvenlik en önemli ayrıntıdır. Teknenin doğru rotada yol alması önemlidir. Fethiye motor yat hizmetinde kaptan rota hakkında karar vermektedir.

Kiralık motor yat ile tatile çıkıldığında, tatil sırasında iş görüşmeleri yapma, işleri takip etme ve çalışma zorunluluğu varsa motor yat bu konuda en iyi seçimdir. İnternet üzerinden işleri takip edebilir, telefon görüşmeleri yapabilir hatta iş toplantıları düzenleyerek teknenizde misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz ve en keyifli olan da iş arasında, kısacık molalarda denize atlamak, iş stresinden uzaklaşmak ve yüzmektir. Kiralık motor yat hizmeti almak için öncelikle yatçılık ve turizm firmalarını araştırarak doğru adresi bulmanız ve danışmanlık hizmeti alarak doğru tekne modelinizi seçmeniz gerekiyor. Bu konuda firmaların ofislerini ziyaret edebilir, internet sitelerinden iletişim kurabilirsiniz. Fethiye motor yat hizmetinden beklentilerinizi ve taleplerinizi en iyi şekilde ifade etmeniz, ihtiyacınız olan tekneyi kiralamanız açısından önemli olmaktadır.

Fethiye kiralık motoryat modellerinden kendinize en uygun olanı seçin ve kısa süre içinde daha fazla koy keşfetme şansı yakalayın. Motor yatlar yüksek motor kapasitesi ve süratları sayesinde sizlere çok daha hızlı hareket etme şansı tanırlar. Lüks iç tasarımları ile maksimum düzeyde konfor ve lüks sunarlar. Mürettebatınız ise turunuz boyunca sizlere deniz üzerinde lüks bir otel konforu sunacaklardır. Kaptanlarımız en güzel rotaları çizerken, aşçılarımız ise eşsiz güzellikteki yemekleri beğeninize sunacaktır. Motor yat turunuz boyunca kaptanınız zamanı en verimli ve eğlenceli kullanmak için en ideal rotayı çizecektir. Sizlerin güvenliği için de tüm gerekenleri yapacaklardır. Deniz her zaman tehlikeye açık bir haldedir. Bu nedenle güvenliğiniz için kaptanınızın tavsiyelerine uymak büyük önem taşımaktadır.