7/24 Destek +90 538 211 45 67
sami kiralık yelkenli

Sami Kiralık Yelkenli

Muhteşem doğaya sahip olan Sami aynı zamanda denizi ile de dikkatleri çekiyor. Huzurlu ve sakin bir tatil yapmak isteyenlerin uğrak noktası olan Sami aynı zamanda koydan çıkış yaparak farklı birçok koya da ulaşılmasına olanak sağlaması ile biliniyor. Sami kiralık yelkenli tekne hizmetini alarak rotasyonunuza uygun olarak farklı birçok koya ulaşım sağlayabilirsiniz. Sami kiralık yelkenli tekne olanağı ile sevdiklerinizle ya da ailenizle beraber doğa ile iç içe tatil yapmanın avantajlarını elde edebilirsiniz. Fikardo, Vathy, Kıoni gibi en yakın koylara ulaşmanın yanı sıra daha uzak koylara da deniz yolu ile ulaşım sağlayarak tatil yapabilirsiniz.

Sami kiralık tekne hizmetini alarak son derece güzel ve doğanın nabzını her daim tutan bir tatile çıkmanız mümkün olur. Denizde yapılacak olan yolculuk ile istenilen koy ya da marinada demirlemenin avantajlarını elde ederek istediğiniz zaman istediğiniz rotaya uzanmanın da ayrıcalığına sahip olursunuz. Sami kiralık yelkenli tekne hizmeti alımında bazı detaylara dikkat etmeniz ise son derece önem taşımaktadır. Bu detaylara dikkat ederek kiralık yelkenli hizmetini alarak ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize hitap eden harika bir Sami tatili yapabilirsiniz.

Sami kiralık yelkenli
Sami kiralık yelkenli

Sami Kiralık Yelkenli Tekne Hizmeti

Sami kiralık tekne seçimlerinde teknede konaklayacak olan kişi sayısı netleştirilmeli ve buna göre seçim yapılmalıdır. Yatak kapasitesi, duş ve tuvaletler de dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alır. Bunun yanı sıra mürettebatlı ya da mürettebatsız olarak sunulan seçeneklerden de yararlanabilirsiniz. Ekonomik olan klasik yelkenli kiralık tekne hizmetlerinin yanı sıra son derece lüks olan yelkenli tekne kiralama hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Sami kiralık yelkenli tekne hizmetlerinde ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize hitap edecek olan tekneyi belirlemenin sonrasında ise hizmetten yararlanma süreniz hakkında da netlik kazanmanız gerekir. Hizmet sunumunun da işlemlerin gerçekleştirilmesi için hizmet sözleşmesi düzenlenmektedir. Bu sözleşmede ise talep edilen hizmetten yararlanılacak olan tarihler de belirtilir. Yanlış bir süre belirlemeniz tatilinizin yarıda kesilmesine neden olabilir. Tatilinizi yarıda kesmeyerek sözleşmede tarih uzatma durumunda ise söz konusu hizmet sözleşmesinde belirtilen hükümlerin geçerli olacağını da unutmamak lazım. Bu neden ile hizmet alımı öncesinde rotanızı belirlemeniz ve buna uygun kiralama süresine yer vermeniz tavsiye edilir. Sami kiralık katamaran ile denizde daha fazla yaşam alanı.

Sami kiralık yelkenli tekne hizmetini alarak aileniz ile arkadaşlarınızla ya da tek başınıza doğa ile baş başa kalacağınız tatile başlayabilirsiniz. Farklı birçok koyu ziyaret ederek eğlenceli zaman geçirebileceğiniz kiralık yelkenli tekne hizmetinde farklı yelkenliler arasından seçim yapma şansınız da bulunmaktadır. Sami kiralık yelkenli tekne seçimlerinde tekneleri boy ve enleri farklı olmak ile beraber yolcu kapasitesi de farklılık göstermektedir. Kiralık tekne prosedürlerinde sadece teknik detaylar değil aynı zamanda sunulacak olan hizmetlerde de farklılıklar bulunuyor. Bu sebep ile Sami yelkenli tekne kiralama hizmeti almadan önce mutlaka ihtiyaçlarınızı belirmeniz tavsiye edilir. İhtiyaçlarınıza ve kiralama zamanlamanıza uygun olan yelkenli tekne kiralamadan yararlanarak değerli ve güzel bir Sami tatili yapmanın ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Sami yelkenli tekne kiralama hizmetinin alınması için ise ihtiyaç ve beklentilerinize hitap edecek olan yelkenli seçimini yapmanın sonrasında hizmet sözleşmesi yapmanız gerekir. Yapılacak olan hizmet sözleşmesi genel olarak tarafların haklarının korunmasını sağlayan bir belgedir. Hizmeti alan sunulan hizmetler hakkında bilgi edinirken aynı zamanda hizmet bedellerini de net olarak görüp kanıtlayabilmektedir. Bunun ile beraber hizmeti sunan ise tüm bu hizmet kalemleri sonrasında ödenecek olan bedeli ve kiralama süresi sonrasında belirtilen gün ve saatte teslimat için güvenceye sahip olur.