7/24 Destek +90 538 211 45 67
preveze kiralık yelkenli

Preveze Kiralık Yelkenli

Denizin mavi suları ile muhteşem kumsallara sahip olan Preveze aynı zamanda antik yerleşimleri ve kaleleri ile de ünlüdür. Preveze marinası modern marina olarak tasarlanmış olup havaalanına ise sadece 5 kilometre uzaklıktadır. Preveze kiralık yelkenli tekne hizmetini almanın sonrasında Preveze marinasında konaklayabilir ve İyon denizinin keyfini çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz ile ya da ailece geçireceğiniz tatil için kiralık yelkenli tekne hizmetinden faydalanabilirsiniz. Muhteşem bir tatil geçirirken aynı zamanda tatilinizin çoğunu denizde yapmanın keyfini yaşarken marinada konaklayarak ihtiyaçlarınıza uygun olan seçimlerden yararlanabilir ve tatil keyfini de doyasıya yaşayabilirsiniz.

Preveze Kiralık Yelkenli Tekne Kiralama Seçimleri

Preveze kiralık yelkenli tekne seçimlerinde farklı detaylara dikkat ederek ihtiyacınıza en uygun olan seçimden yararlanmanız ise son derece önemlidir. Konaklayacak olan kişi sayısından teknede istenen ekstra özelliklere kadar uzanan listeye göre seçim yapabilirsiniz. Yelkenli tekne kiralama işlemlerinde ekonomik özelliğe sahip olan seçeneklerin yanı sıra lüks tercihleri içinde barındıran tekne tercihleri de bulunmaktadır. Yatak kapasitesi ve diğer kullanım alanlarında belli bir standartta sahip olmak ile beraber aynı zamanda lüks hizmetlerden de faydalanarak ihtiyacınıza uygun olan çözümlere ulaşmanın avantajlarını elde edebilirsiniz.

Kaptanlı ya da kaptansız olarak tekne kiralama hizmetinden yararlanmanın yanı sıra lüks, süper lüks ve klasik yat gibi farklı çeşitler arasından da seçim yapmanız gerekir. Kiralama hizmetinin alınmasında lokasyonunuza uygun olan seçimden de faydalanmanız önemlidir. Kiralık yelkenli tekne hizmetinin alınması ile beraber lokasyona uygun olan birçok koyları ziyaret edebilirsiniz. Görsel olarak bir doğa şölenini yaşamanızı sağlayacak olan kiralık yelkenli tekne hizmeti aynı zamanda aileniz ile ya da arkadaşlarınızla güzel anılara sahip olmanızı sağlayacak olan anlara da sahip olmanızı sağlayacaktır. Hemen yelkenli tekne kiralama hizmetinden yararlanarak güzellikler ile dolu bir tatili yaşamanın keyfini elde edin.

Preveze kiralık yelkenli
Preveze kiralık yelkenli

Yelkenli Tekne Nasıl Kiralanır?

Kiralık yelkenli tekne kiralama işlemleri ile güzel ve eğlenceli bir tatil gerçekleştirmenin avantajlarını elde etmeye başlayabilirsiniz. Doğası ve tarihi ile mükemmel bir yerleşke olan Preveze aynı zamanda modern bir marinaya da sahiptir. Preveze İyonya kıyılarında yer alıp antik kentleri ve müzeleri ile de ünlüdür. Burada yapacağınız yelkenli tekne kiralama sonrasında birçok farklı koya yolculuk yapabilirsiniz. Balos gibi beyaz kumları ile ünlü koya varmanın yanı sıra Nakkaş adasının Agios Prokopios koyuna da uzanabilirsiniz. Zakintos’ta yer almakta olan Navagio ise tam da tekne seçiminize uygun bir koydur. Ulaşımın sadece deniz yolu ile gerçekleşebildiği koy dalış yapmak isteyenler içinde son derece idealdir. Bir tek deniz yolu ile ulaşıma sahip olan bu koyda aynı zamanda karaya vurmuş olan gemi kalıntıları da ziyaretçilerin dikkatini çeken ayrıntıdır. Preveze kiralık yelkenli turu yapan birçok ziyaretçi bu kalıntının yanında fotoğraf çektirerek anılarına ekliyor.

Preveze deniz yolculuğunuzda rotanızı yelkenli tekne kiralama hizmeti sonrasında yaparak istediğiniz tüm koylara istediğiniz zaman ulaşmanın ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Farklı yelkenli tekne çeşitleri arasından tercihinizi yaparak eğlenceli ve keyifli bir tatili yaşamanız mümkün. Preveze kiralık yelkenli işlemlerinde tekne seçimini yapmanız sonrasında kiralama sözleşmesi düzenlenerek taraflar arasında imzalanır. Sözleşmede kiralama yapılan günler, teslim tarih ve saati, alınacak olan hizmetler ve yelkenli tekne kiralama hizmet bedeli gibi detaylar yer alır. Yelkenli tekne kiralama hizmeti ile ilgili olarak sözleşme yapılması her iki tarafından haklarının korunması için son derece önemlidir. Yelkenli tekne kiralama hizmetinde yanı zamanda kaptanlı ya da kaptansız seçim de yapabilirsiniz. Preveze kiralık katamaran ile denizde daha fazla özel kullanım alanına sahip olun.